Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez mi lehet a fütőn?

Ez mi lehet a fütőn?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm aki szintén halakat tart nem rég cserélte le az akvárium fűtőt. Úgy emlékeztem neki alapból jobb volt minőségben a régi mint nekem így elkértem tőle,de a dobozból kivéve ezt találtam rajta. Ez még is mi a franc akar lenni?! Googleba is próbáltam rákeresni de nem tudok rájönni és nem merem berakni az akváriumba.

[link]



2019. jún. 24. 16:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Olyan mint amit vízen kívül dugtak be és megolvadt az üveg.
2019. jún. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Salx Narval ***** válasza:
Ne is, mert ez bizony égésnek, olvadásnak néz ki és lehet, hogy az üveg is repedt alatta. Ahogy a képet nézem a fűtőszálat sem látom . Talán kérdezd meg az ismerősödet mert azért egy kis esély arra is van, hogy kívülről égett rá valami pl műanyag tapadókorong, ez esetben lehet, hogy működik de ehhez el kell tudni távolítani a ráolvadt műanyagot és elektromosan valamint mechanikusan is át kellene vizsgálni a fűtőbetétet.
2019. jún. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!