Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Jegelés lenne a legjobb a...

Jegelés lenne a legjobb a halaimnak?

Figyelt kérdés
Sajnos az van, hogy jövőhéten kikell utaznom külföldre és magára maradna az akváriumom nemismert időre, és nem szeretném ha a halaim szenvednének kaja nélkül illetve vízcsere nélkül ezért elgondolkodtam, hogy egy időre befezném biztosan az akvárimummal való foglalkozást. Valemennyi halat elvinne az ismerősöm de sajnos nagyonsok újszülőtt guppim is van ami nemkell igazán senkinek sem. A jegelés a legjobb megoldás ilyenkor vagy hogyan tudnám megoldani úgy hogy ne szenvedjenek sokat?:/ Eléggé fájószívvel de sajnos muszáj lesz megtenni. Köszönöm.
2019. jún. 25. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod ingyen beadni a kereskedésbe? Azért ez elég drámai hogy ez miatt jegelnél.
2019. jún. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen tudom, nem is szeretném igazából belegondolni is nagyon rossz. Megpróbálhatok holnap rákérdezni de nemsok esélyt látok rá mivel akár lehetnek betegek is vagy bármi szöveggel fognak előállni :( Legszívesebben beleengedném őket a folyóba de szerintem még rosszabb lenne nekik vagy nemtudom.
2019. jún. 25. 19:39
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy ahol laksz, milyen lehetőségeid vannak, de érdemes körbekérdezni a díszhalas üzletekben, mert szokott lenni karantén medencéjük az ilyen esetekre.


Ha van még egy kis időd, akvarisztikai adok-veszek Facebook csoportban is meghirdetheted, hidd el, van aki épp kisguppikat keres.

2019. jún. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tippeket! Mindenképp megpróbálkozok minél többet megmenteni!:)
2019. jún. 25. 21:34
 5/6 A kérdező kommentje:
Rossz, hogy ilyen helyzetbe kerültem de inkább mintohogy szenvedjenek :/
2019. jún. 25. 21:35
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Fórumok, kereskedések, jófogás. Ennél még az is jobb megoldás ha teknőskajának végzik.
2019. jún. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!