Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Éjszakára lekapcsoljam a...

Éjszakára lekapcsoljam a szüröt az akváriumban?

Figyelt kérdés
2019. júl. 7. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem szabad lekapcsolni mert a szűrőben "lakó" szűrőbaktériumoknak szüksége van az áramlásra az életben maradáshoz. Ha ezek a bacik meghalnak nem ér semmit a szűrő.
2019. júl. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a hangja zavar, nyugodj meg, pár hét és megszokod. Amúgy ebben a melegben az oxigén ellátás sem árt a halaknak.
2019. júl. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első számú szabály, hogy tilos kikapcsolni. Ha ez se tiszta még, javaslom hogy olvasgass az akvarisztika témakörben: [link]
2019. júl. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%

Az előttem szóló megragadta a lényeget: a kérdés mögé tekintve meglátta a kérdezőt.


Sajnos ilyen kérdés csak annak az agyából pattanhat ki, akiről feltételezhető, hogy kellő utánaolvasás nélkül összerittyentett egy akváriumot )feltételezem szettet).


És most átmegyek jövendőmondóba: Csakegyvagyok nevű felhasználó még sok kérdést fog itt feltenni nekünk.


Csakegyvagyok!

Kérlek, ha tévedtem, ne haragudj!

Ha mégsem tévedtem volna, akkor sem kell megsérődni, inkább ide gyere a kérdéseiddel, mint pl. a kereskedésben, mert mi legalább érdemben tudunk segíteni, amennyiben őszinte vagy.


DB)

2019. júl. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kzs ***** válasza:

Soha ne kapcsold ki, éjjel-nappal mennie kell a szűrőnek. Nem fogyaszt sokat, úgyhogy nem fogod megérezni.

A tisztán tartáshoz viszont elengedhetetlen.

2019. júl. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!