Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen orsót válasszak?

Milyen orsót válasszak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Adott egy 3lb-s FOX Horizon X-3-as bojlis bot, ami mellé szeretnék egy méltó orsót vásárolni. Viszont nem vagyok abban biztos, hogy, milyen méretű orsó lenne a legmegfelelőbb a bothoz. Mindenképpen Shimano orsót szerernék és abból is a Baitrunner orsók tetszenek. Csak azt nem tudom eldönteni, hogy a Medium, vagy a Big Baitrunner lenne jobb. Az XT-D ultegra orsókból is meghallgatnám a véleményeket. Fontos még kiemelnem azt is, hogy dobós pecára is szeretném használni a szettet.

2019. júl. 9. 14:07
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem többre mész vele, ha a vízi sportok kategóriában teszed fel a kérdést. Ott vannak a horgaszattal kapcsolatos kérdések.
2019. júl. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!