Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen kicsi halakat tarthatok...

Milyen kicsi halakat tarthatok együtt? És kb. hány darabot?

Figyelt kérdés

5év után ismét szeretnék halakat.

Csak nemtudom milyen halakat tarthatok együtt, amik jól megférnek egymás mellett. És nemtudom mennyit, nem akarom hogy zsúfoltan legyenek.

Az akvárium 50L-es.


2010. júl. 10. 14:51
 1/4 A kérdező kommentje:

Ilyen a formája és a méretei(EZ NETES KÉP!)

[link]

2010. júl. 10. 14:52
 2/4 anonim ***** válasza:
Neonhalakat,dániót(zebradániót és színjátszót is),kolibrihalakat stb.Mivel csapathalak,mindegyikből legalább 6-8 legyen!
2010. júl. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

hát ezek a fajták viszonylag igénytelenek, sok változatuk van és jól megvannak egymás melett, és sokasodni is szeretnek szóval nem kell sokat rákölteni a halak vásárlására csak 1-2 hím-nőstény példányt venni:

xifó, platti, guppy, black molly,neonhal az akvárium tisztán tartása végett: törpeharcsa, algaevő

2010. júl. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

előző:

ezek tényleg jók, nekem is voltam ilyen halaim, (60l-es akváriumban), de elég kicsik, sok kell belőlük. Azóta inkább az aranyhalam részesítem előnyben, nem olyan igényes (de a meleg vizet nem bírja). Kevés i látványos. Meg persze a malabári dánió. Az mindenképp megéri, nekem bevállt. 10-15cm-es aranyhalak igen látványosak (kb.4 is.). 50l-be 10cm-s halak nagyon szépek!

2010. júl. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!