Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Haszonállatok

A kérdés

Miből lehet megkülönböztetni a tyúkot és a kakast pl. Egy 3-4 hetesen?

Miből tudhatod, hogy kakasom van több vagy tyúkom? Az ilyen "nézd meg a fütyijét" meg hasonló beszólások nem érdekelnek. Köszi.

Keress kérdéseket hasonló témákban: tök, árpa, búza, kukorica, kakas, tyúk

júl. 24. 05:54  Privát üzenet  

A válaszok
A kis tarajáról. :) Olyan cukik ilyenkor.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont júl. 24. 06:30 Privát üzenet
L0RQ nevű felhasználó válasza:

A tarajáról. Kicsit nagyobbak is. És olyan kackiásan mennek. Nem tudok rá jobb szót ;)

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont júl. 24. 07:28 Privát üzenet

A szárnya hegyén lévő tollakból.

Nem keresgélem, de van fent róla videó ahol pontosan látni mit kell nézni. Gyakorlott dolgozók villámként válogatták őket.

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont júl. 24. 07:55 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De pontosan mit kell nézni a szárnya hegyén?

# 4/5Időpont júl. 24. 16:56 Privát üzenet
Focikatalógus 728x90
[link]

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont júl. 24. 17:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen fajta malacért? Hány hetesen? és mennyit adnátok még jó szívvel érte? és melyik szerintetek a legjobb egy kezdő tartónak?
Honnan lehet megkülönböztetni a 2 hetes csirkéket, hogy fiú-e vagy lány?
Mi alapján lehet megkülönböztetni az Amrock-ot a magyar kendermagostól? Lehet, hogy kendermagosként adtak el nekem Amrock-ot?
Ha terhességem alatt többször éreztem enyhe mensis görcsöt (dokim azt mondta normális, nő a méhem) és most 35 hetesen is érzek ilyet hogy fogom tudni megkülönböztetni a jóslófájástól?
Baj az ha 15 hetesen még nem igazán érzem a babót? Lehet csak nem tudom megkülönböztetni a bélmozgástól. Néha vannak pukkanások.
36 hetesen ha van egy kis folyásom akkor hogy tudom megkülönböztetni a folyást a magzatvíztől?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Haszonállatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!