Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Haszonállatok

A kérdés

Hogyan kell kecskét fürdetni?

hogy szép tiszta legyen a bundája

egyszerűen lehet, úgy mint a kutyát kutyasamponnal, vagy csak vízzel esetleg kevés szappannal?

Keress kérdéseket hasonló témákban: kecske, fürdetés, sampon, szappan, vidék, tanya

aug. 2. 21:09  Privát üzenet  

A válaszok
Kikötöd, majd elő a slagot!

A válasz 59%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 48%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont aug. 2. 21:15 Privát üzenet
A kecskét nem szokták mosni...

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont aug. 2. 21:31 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

hát persze hogy nem szokták azért is kérdem mert ez most kivétel

# 3/6Időpont aug. 2. 21:32 Privát üzenet

Miért nagyon koszos lett?

Akkor próbáld sima vízzel, esetleg meleg vízzel.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont aug. 2. 21:37 Privát üzenet
Én amikor nagy hőség volt kikötöttem a kecskét és slaggal (közepes erősségre nyitottam ki a csapot) lefürdettem. Szép tiszta lesz ettől is, én mondjuk azért csináltam, hogy lehűtsem egy kicsit. Esetleg ha nagyon koszos lehet valamilyen samponnal bedörgölni a szőrét, aztán leöblíted. (mi a lovakhoz tojássampont használtunk) Régi fésűvel ki is fésülheted a szőrét, ha nagyon csinosítani akarod.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont aug. 19. 13:37 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

kösz na ez nagyon jól hangzik

# 6/6Időpont aug. 19. 18:40 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Érdemes kecskét tartani?
Szokták mondani, hogy a kecskét nem jó magában tartani. Egy juh is megfelelő lenne társnak?
Berlingóban lehet kecskét szállítani?
Neten lehet rendelni kecskét?
Vetem 2db kecskét azt álitotta a volt tulaj hogy még soha nem volt bakkal de van teje és valoban van de ihatatlanul keserü vajon mért?
Kecsket megeri tartani? Legalabb 100-at?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Haszonállatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!