Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Lányok szoktatok csirkét...

Lányok szoktatok csirkét vágni és kopasztani?

Figyelt kérdés
Vannak még olyan lányok akik csinálnak még ilyet, vagy mindenki konyhakészen veszi meg?
2019. okt. 6. 07:28
 1/10 anonim ***** válasza:
69%

Mivel faluról származom, régen, főleg gyerekkoromba csináltam ilyet, "program volt" mikor mamáék csirkér vágtak, mindigott voltunk vagy 4-en segítkezni.


De már Pesten élek, nyilván itt nem lehet csirkét vágni, plusz vega is lettem egy ideje, túlságosan szeretem az állatokat ahhoz hogy levágjam őket.

2019. okt. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

Én tudom hogy kell, a nagyszüleim megtanítottak rá, most is meg tudnám csinálni.

Vegetáriánus vagyok, így eszemben sincs.

2019. okt. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%

Simán!

Pl. múlt hét pénteken 7-et, szombaton 6-ot vágtunk, kopasztottunk és dolgoztunk fel, ami ment a mélyhűtőbe.

Kicsit macerás, de bőven megéri.

2019. okt. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Én panelban élnek, itt tartani is macerás lenne, nemhogy vágni. Nem tanítottak meg erre, nem volt rá szükség, de láttam nagyanyámtól. Ha rákényszerülnék, biztos megoldanám.
2019. okt. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%

Soha!

Pl szívesen tartanék tyúkokat, de mivel nem merném levágni őket, ezért nem tartok. Max ha erre vetemedem, csak a tojás miatt lesz, és majd a kiöregedett tyúkot inkább elajándékozom... :)

2019. okt. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Tudom, hogy kell csinálni, de mivel lakásban lakunk, nem szoktam vágni.
2019. okt. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
Persze, múlthét szombaton is vágtunk 10-et. És őstermelő akarok lenni, szóval még rengeteget fogok vágni.
2019. okt. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
Gyerekkoromban még megcsináltam falun, disznóvágáskor meg én voltam a böllér, de most már városi vegán lettem, de ettől még nagyon jól jársz velem, mindent meg tudok csinálni, csak épp semmit sem csinálok...
2019. okt. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
17%
Nem vagyok lány, de SOHA nem tenném meg. Anyám csinálta; gyerekként is iszonyodtam tőle.
2019. okt. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
26%

Soha nem csináltam, és nem is tervezek.


Egyrészt konyhakészen veszem, másrészt nem lenne gyomrom megcsinálni.

2019. okt. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!