Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Pár napja kiengedtem a tyúkjai...

Pár napja kiengedtem a tyúkjaimat az udvarra. Ma egy elhullot. Lehet, hogy madárinfluenza?

Figyelt kérdés
1 hónapja kerítettem be őket, nehogy rámszálljon a hatóság. Bár gondolom itt faluszélén nem igen foglalkoznak ilyennel. Nem is túl boldogok bezárva szegényeim. Pár napja kiengedtem őket, hát már úgy sajnátlam. Ma egyet dögölve találtam. A többi jókedvű, nem bágyadt. ezen sem láttam, hogy bármi lenne, bár tegnap alig voltam itthon. Az biztos, hogy nem gubbasztott, mert tojás szedés közben feltűnt volna. Nem látok rajta külsérelmi nyomot, de nem is bogarásztam annyira, Egy kakasom az nem százas és agresszív, erre is gondoltam. Van félnivalóm szerintetek?
2020. febr. 6. 17:47
 1/1 anonim válasza:
Lehet, hogy csak valami megfojtotta, előfordul.
2020. márc. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!