Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » A szomszédom tyúkjai átrepülne...

A szomszédom tyúkjai átrepülnek. Mit tegyek ellenük?

Figyelt kérdés

Nem rég költöztem ide.

Megmagasítottam a kerítést de így is átjönnek, mert repülnek.

Telesz4rják a kertet és nem tudok tőlük ültetni.

Már 3 hónapja ígéri a szomszéd hogy levágja a szárnyaikat de nem csinálja meg.

Minden héten szólok nem egyszer.

A házban tartom a palántáimat, mert nem tudom a saját kertembe kiültetni tőlük.


Mit lehet tenni? Esetleg melléjük lövök párszor, akkor lekopnak?

Hozzak valami kutyát ami elkapja őket?


2020. márc. 26. 18:17
 1/6 anonim válasza:
főzzél egy jó pörköltet belőlük, hátha kapcsol a gazdája
2020. márc. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tyuk elkapod, szarnytollakat olloval levagod, keritesen visszadobod. A harmadikat remelhetoleg a tulaj nyirja meg...
2020. márc. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nálunk is probléma volt. Én a kutyát nem tudtam az udvarra engedni bármikor, mert megfogta volna, ha nem állok fölötte, és nem szólok rá. Az ösztön az ösztön. Másfél évig ment ez,hiába szóltam, szartak rá. Aztán egyszer megelégeltem, és direktbe kiengedtem a kutyát, amikor már reggelről itt voltak a tyúkok, és még a reggeli pisijére sem tudtam volna kiengedni miattuk. Egyet megtépett, elég nagy zajt csináltak hozzá, hogy kiszaladjon a szomszéd, átjött, a megtépett tyúkját hazavitte, aztán másnap csodával határos módon megmagasította annyira a kerítést, hogy már nem tudnak átrepülni. Baromi ronda, de legalább a kutyám akkor van kint a saját területén, amikor csak akar.
2020. márc. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne dobd vissza. Ne jelezz a szomszédnak. Majd feltűnik neki, hogy hiányzik vagy átrepült. Ha visszadobod neki ezzel elhesegeted az ő problémáját, mert szívességet teszel. Addig nem fogja lenyírni a tollukat. Majd miután becsönget hozzátok, hogy a tyúk átrepült utána intézkedni fog, mert így már neki is kellemetlen lesz.
2020. márc. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
# 4 Ugye tudod, hogy a tyúk ha át tud repülni, akkor vissza is? Ergo nem kell érte menni a szomszédnak, hazarepül magától is. Nálunk is ezért volt ez másfél éves probléma...
2020. márc. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bár vidéken élek nem foglalkoztam még csirkékkel. A csirke egy buta jószág. Az is eltud kóborolni. Pl még tavaly vasúti megálló felé tekerve az utcán láttam egy csirkét. Nem hiszem, hogy sétáltatták. A tulajdonos, ha félti az értékét akkor cselekedni fog. Csak nem kell neki szólni, mert ha szólsz, akkor megkér, hogy szívességből dobd már neki vissza és jajajajaja... Kató Pál majd nekileselkedik rögtön ja... Szerintem ez a legrövidebb út a megoldásig. A drasztikus a kutyás, amit előttem írtak. :)
2020. márc. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!