Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Haszonállatok

A kérdés

Napi 1000 liter tejből mit és mennyit lehet csinálni?

Lehet tejet,tejszint,tejfölt vajat stb csinálni de hogy tudnám kihasználni az utolsó cseppeig hogy jobban megérje feldolgozni mint a tejet eladni

márc. 26. 20:06  Privát üzenet  

A válaszok
Csinálj egy vadi új kakaó/kávé márkát szerintem. Legalábbis én valami ilyesmit kezdenék vele aztán mehet a polcokra.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont márc. 26. 20:16 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Feldolgozás céljából érdeklődök hogy milyen terméket lehetne csinálni belőle amivel maximálisan kereshetnék

# 2/6Időpont márc. 26. 20:21 Privát üzenet
Bevásároltál a karanténra? 😃

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont márc. 26. 20:31 Privát üzenet
sajt , túró?

A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont márc. 26. 20:47 Privát üzenet
Joghurt, kefir, tejföl, túró, gomolya sajt

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont márc. 26. 20:53 Privát üzenet
Attól függ mihez vannak eszközeid, felszerelésed, mihez értessz, és mihez van engedélyed?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont márc. 26. 21:06 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
4. 0 literes BMW 740-ből lehet csinálni 2. 0 literest? Hengerbe egy gyűrű amelyik levesz fél litret és egy kisebb dugattyú?
Ha instant teát szeretnék nagy mennyiségben csinálni akkor 10 liter vízbe mennyi kellene? Pl ekoland
Akarok csinálni egy 85 literes növényes neonos akváriumot! Mennyi neont bír el a 85 liter?
Asszt szeretném. Kérdezni hogy hogyan kell. kiszámolni hogy hany literes az akvárium addig eljutottam hogy a három számot össze szoroztam és ez után mit kell csinálni?
Szeretnék csinálni egy 100 literes paludáriumot 100 liter a víz és ugyanennyi fent a száraz rész. Hogyan tovább?
Szeretnék egy 50 liter körüli akváriumot csinálni. Ezek a fajták együtt lehetnek?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Haszonállatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!