Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Anyagi értelemben megéri...

Anyagi értelemben megéri bármilyen haszonállatot is tartani ha takarmányt/tápot stb venni kell?

Figyelt kérdés

Tehát úgy értem hogy pénzben olcsóbban jövök ki ha magamnak termelem a húst mintha boltban venném, engem csak ez érdekel , a minőség nem.

Elsősorban szárnyasok érdekelnének, mert messze csirke,kacsa,liba fogyasztásom a legmagasabb és rengeteg húst kell vennem évente.

Sertést azt egyértelműen tudom hogy nem éri meg,de ott eleve válogatós vagyok és sok részét nem is nagyon kedvelem szóval mindegy.



2020. ápr. 28. 15:10
 1/7 A kérdező kommentje:
Nyúlat,marhát,kecskét,juhot ilyesmiket ki nem állhatom szóval ezek nem játszanak
2020. ápr. 28. 15:11
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Semmit nem éri meg kistételben tartani, ha minden takarmányt kisker áron kell venned hozzá.
2020. ápr. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
menj tescoba, szevasz
2020. ápr. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Spórolnál rajta, ez nem kérdés.

Az a kérdés, éves szinten 30-40-50 vagy akár 100 ezer megspórolása ér-e ennyit.


Minden napos munka, ezt ne feledd!

2020. ápr. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mi épp csütörtökön vettünk 12 darab tyúkot. A 40 kilós tápot 4500 forintért vettük nekik. 2 hónapra biztos elég, azonkívül kb csak víz kell nekik. Azóta 25db tojást adtak. Lehet nekik adni zöldség és krumpli héjat,vagy főlve is ha van úgy maradék, száraz kenyeret beáztatva, sőt még a nyers húst is megeszik. Szerintem nem drága a tartásuk.
2020. ápr. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok

Az udvaron ha kint vannak ott is elkapirgàljàk a zöldet ... Pàtyolgatni nem kell őket, nem időigényesek.

2020. ápr. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 nagycapa válasza:
Kacsa, tyúk. Ha be mered vállalni, akkor pulyka, de az bazi nagy tud lenni :)
2020. dec. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!