Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Vannak itt olyan fiatal...

Vannak itt olyan fiatal lányok akik nem félnek meg fogni és levágni egy csirkét?

Figyelt kérdés
2020. máj. 5. 08:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Paraszt társkereső :D
2020. máj. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Fiatal lánynak nem mondható/70 éves/ de életemben nem vágtam el nyakát szárnyasnak.
2020. máj. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%

Nem hinném, hogy ez félelem kérdése. Én nem félek, de lelkileg nem bírnám, nem bántok senkit sem, se a szüleimet, se a barátaimat, se az én kutyámat, se a te tyúkodat. Senkit sem. Nem vagyok vegán, nem

Akarok álszentkedni, de úgy gondolom, hogy ez is egy szakma, biztos vannak olyan lelkületű emberek, akik ezt bírjàk, csináljàk ők.


Egyébként elhülve hallgattam pàr napja egy falusi ismerősömet, aki elmesélte, hogy nàluk a faluban, ha nem kívánatos kiskutya/kismacska születik, még pár napos korukban fejbeverik őket a nagyöregek.

Na szerintem ez is gyomorforgató, sosem tudnék ilyet tenni. Egy kismacska fejbeverése egy szinten van nálam egy tyúk nyakának az elvágásával. Nem félek egyiktől sem, de sosem tudnám megölni.

2020. máj. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%

Biztos vannak még ilyen fiatal lányok valahol faluhelyen. Anyám is falusi, számtalanszor láttam ahogy elvágja a csirkék nyakát, kivérezteti aztán koppasztja stb feldolgozza a vasárnapi ebédhez. Akkor azt hittem, hogy ez a normális és hogy egyszer majd nekem is ezt kell csinálni, ha enni akarok. :D


Most 28 vagyok és vegán. Sosem tudnék állatot ölni. Rovarokat, bogarakat igen, azért nem esem túlzásba, hogy még egy szúnyogot se nyírok ki. De emlős állatokat, halakat nem bántok.

2020. máj. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Falun nőttem fel,minden hétvégén csirkét vágtunk. Ennek ellenére sosem bírtam nézni,én csak a fogó voltam. Megkopasztottam, bontottam is de megölni soha nem tudtam.
2020. máj. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%
Ez már nem tudom hányadik ilyen kérdés. Tudjuk, hogy ez a fétised, de ne itt éld ki magad.
2020. máj. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
6osnál a pont!
2020. máj. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
5%
6# te vagy az Sherlock? Szerintem azt kérdez amit szeretne, nem tudom miért zavar téged, hogy hol éli ki magát.
2020. máj. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%
#8 Nem szégyen, ha egymásra találtatok, de ne engem szólj le. Felőlem nyugodtan írkálhatsz vele, másokat viszont zavar, hogy 56 ezer ilyen témájú kérdést tett fel...
2020. máj. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
8%
Hát nemtom öreg, szerintem tekerj tovább, nincs annyi ilyen kérdés szerintem, hogy elveszne közte a többi. Ő erre kíváncsi, én egyszerűen nem látom az okát, hogy valakit ez zavarjon, hogy itt van egy kérdés. Nem muszáj tényleg nézgetni, "címből" rájössz hogy számodra érdektelen, és nem kattintasz.
2020. máj. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!