Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Érdekelne hogy Pécs közelében...

Érdekelne hogy Pécs közelében vannak olyan lányok akik tudnak csirkét vágni? Kort is irjatok légyszi☺

Figyelt kérdés
2020. máj. 14. 09:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%

Hűűű


Mi készül itt? :DDDD

2020. máj. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%
Nézz szét a hentesek között. :-D
2020. máj. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Anyukám :D
2020. máj. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Megint te?
2020. máj. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
Nincs.
2020. máj. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
Na, ismét a fétises...
2020. máj. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
45%

Én Pécs közelében lakok egy nagyobb faluban.

Nem tudom mi számít neked "lánynak"; kislány, tizenéves, huszonéves, 30+os...

Amúgy sajnos a legtöbb lány (tisztelet a kivételnek!) még a csirkék megetetésére is ügyetlenek, vagy éppen undorodnak. Ha mezőgazdaságból származó szülők gyermeke, akkor talán tudja magát fegyelmezni az állattartás terén.

Én 18F vagyok, de a korombeli falusi lányok azok már átvették a "városi libák" szerepét, tehát a telefon buzerálásával foglalják el magukat leginkább, így elkényeztetettek, lusták, finnyások lettek a médiának és a modern technológiának köszönhetően. Amint mondtam, tisztelet a kivételnek, aki nem undorodik az állattenyésztéstől. Régebben ezzel kellett foglalkozniuk az embereknek, most már egyre kevesebben csinálják (leginkább az idősebbek), mert a mai generáció undorítónak tartja az állat levágását. De ez vonatkozik a földimunkára is!

Pedig ha ezzel senki se foglalkozna, akkor az asztalra nem kerülne kaja, vagy éppen zöldség és gyümölcs. Nyilván könnyű megvenni a boltban, de az üzletben lévő húsok/ állati eredetű élelmiszer nem terem le a fáról.

Elég sokat írtam, és már kezdek olyan témákba is boncolgatni, ami már nem ide tartozik.

Szóval...

Szerencsés leszel, ha találsz ilyen lányt, jó háziasszony lesz az ilyen, ritka, mint a fehér holló, főleg a korombeliek, ez talán a lányok 1-2%-a lehet.

Igaz én fiú vagyok, de minden évben szoktam vágni csirkét, akár többet is.

2020. máj. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%

Csak tájékoztatásul közlöm: most van külön ismerkedés kategória. ;)


Amúgy miért fontos ez ennyire neked? :D

2020. máj. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%
2020. máj. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
41%
Szóval valaki csak akkor lehet jó háziasszony, ha állatokat vág le. Az igen. :DDDDDDDDD
2020. máj. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!