Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Mi baja lehet az újszülött...

Mi baja lehet az újszülött kiskacsának, ha nem tud lábra állni?

Figyelt kérdés

A 15 kiskacsából ami kikelt 1 nem tud lábra állni és az anyja ezért kitúrta. Behoztuk magunkhoz és csináltunk neki fészket. Inni iszik, enni eszik, de csak úgy tud ha tartjuk, mert egyszerűen eldőlés kapálózik. A vízbe is eldől, néha sikerül normálisan úsznia, de általában eldől és csak forog. Az egyik lábának a térdrésze piros, de szerintem egyik lábát se tudja rendesen használni (ez egyáltalán nem biztos, csak néhány mozdulatából gondolom). Néha elkezd remegni is a lába meg a szárnya is, de lehet ez csak azért van mert fázik, mert hát nem melegíti az anyja (az infralámpa beszerzőben van).

A válaszokat előre is köszönöm!



2020. jún. 6. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

Azt nem.tudom, hogy mi baja lehet a kiskacsanak, de azt igen hogy a természet rendjébe nem.szolunk bele.

Csak akkor ha veszed a fáradtságot, pénzt és elviszed az orvoshoz.

2020. jún. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az anya nem véletlenül "túrta ki". Idegrendszeri probléma, fejlődési rendellenesség, csontképződési probléma... Nagy eséllyel életképtelen. Rossz az ilyet látni, de az anya tudja, hogy ilyenkor mi a legjobb megoldás...
2020. jún. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%

B2 vitamin hiánya.


Adj neki élesztőt!


Infra sem kell, elég egy 60 wattos égő, ahol eszik.

Pihenni meg dobozba tedd, ronggyal betakarva!


Amúgy kelési selejt, én az ilyeneket nem szoktam kínozni, csak a szenvedését hosszabbítod meg.


Vágd földhöz, örülj a többinek!

2020. jún. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
56%
Elsősorban az a baja, hogy nem tud lábra állni.
2020. jún. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!