Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Sos talaltam két napos csibét...

Sos talaltam két napos csibét az udvarban, hogy kell őket tartani? Mit ehetnek? Igaz hogy 40oraig nem gond ha nem esznek?

Figyelt kérdés
2020. jún. 8. 23:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Nem értek hozzá,de a 40órát sokallom!
2020. jún. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%

Az szerintem is sok,ha 40óráig nem esznek.

Pár napos korban nem hiszem,hogy jó lenne nekik.

2020. jún. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
Te mit szólnál hozzá, ha nem ehetnél /ihatnál 40 órán keresztül?
2020. jún. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Tiszta vizet és darált gabonát adj nekik. Ha nem tudod őket becsukni, akkor viszont nem sok jövőt jósolok nekik, nálunk a szomszéd macskák meg vannak bolondulva a kiscsirkékért. 😕
2020. jún. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Melegen kell őket tartani és van olyan h indító táp, táp takarmány boltban tutira tudsz venni.

(40 óráig? Egy nap 24óra🤣. Honnan veszed h napos csibe? Vagyis h 2 napos?)

Na komolyan! Nem tudhatod biztosra mennyi idősek és azt sem mikor ettek utoljára. Aki ért hozzá az meg tudná mondani de a kérdésedből levágós h te nem értesz hozzá.

Kérdezd meg a szomszédod akinek vannak tyúkjai nem e hiányzik 1-2 csibe

2020. jún. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Gabóca Kabóca ***** válasza:
100%
Infralámpa,kb.30 fok kell nekik első héten.Utána 26 fok.Enni csibe inditótáp(gazdabolt,takarmánybolt),főtt tojás reszelve amig nincs táp.Friss viz.Gyonyoruen fognak fejlődni.Ha nincs infralámpa akkor 2 pillepalackot majdnem forró vizzel megtolteni és betenni a dobozkájukba(én papirdobozt használtam.
2020. jún. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
Kezdjük ott, hogy a kotlós nem hagyja ott a csibéket, kivéve, ha valami megzavarta őket. Szomszédok megkérdezése az elsődleges! Kikelés után 24-48 órával valóban nincs még szükségük kajára, mivel tisztulnak és van még bennük ami életeti őket. Viszont ha annál idősebbek, akkor szükségük van vízre, indító tápra és melegre (infra lámpa a legjobb, de végső esetben egy doboz, letakarva ruhával is jó átmenetileg).
2020. jún. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs indító tápod, főtt tojást, illetve búzadarát adj nekik.
2020. jún. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek ❤️❤️ Folyamatosan csipognak, ez normalis? Most keltem fel ejszaka, kicserektem a palackban a vizet hogy meleg legyen, most picit abbahagytak
2020. jún. 9. 00:52
 10/14 A kérdező kommentje:
Olvastam h naponta 6x kell nekik enni adni az elso egy hetben. De mennyit egy alkalommal? Hany grammot?
2020. jún. 9. 00:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!