Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Az igaz hogy a tojást csak...

Az igaz hogy a tojást csak állítva szabad tárolni a hűtőbe mert fektetve kikel?

Figyelt kérdés
Nem szeretném ha kikelne mert igazából nem lenne hová tennem a csibét kertes házba talán még lenne helye. Meg ugye nem ezért veszem

2020. aug. 23. 22:43
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
94%

Ezt vegiggondoltad azert??


Hidegben nem fog semmit csinalni.


Nagyim talban teszi be, osszevissza vannak, inkább fektetve, sose lett onnan csibeje.


Amugy se 1 het alatt lesz

2020. aug. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 Metionin ***** válasza:
95%

Nem igaz.

1. A bolti tojás nincs megtermékenyítve, csak egy óriási petesejt amiből sosem lesz semmi.

2. Ha hűtőben van, a termékeny tojás sem kelne ki. Sőt, szobahőmérsékleten sem, meleg kellene neki, erre van a keltető és ezért kotlik rajta a tyúk.

2020. aug. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
87%

Röviden: Nem

Hosszabban. Nem, és nem tudom, hogy hol hallottál ekkora hülyeséget, vagy ki csinált belőled hülyét és etette be ezt a marhaságot(magában biztos jót röhögött rajtad), de remélem nem vagy idősebb 12 évnél, mert akkor még van reményed, hogy majd egy nap biológia órán rájöjj, miért kérdeztél óriási badarságot.

ui.: persze a legvalószínűbb(kb 95+%), hogy gyenge troll vagy. Ez esetben gyakorolj még, ez nem volt poénos és elég átlátszó is volt. Ha nyolc évesnek állítod be magad, aki még nem hallott a virágról meg a méhecskéről, akkor ne írj olyat, hogy "nem ezért veszem".

2020. aug. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
93%
Valaki picit hülyít téged :)
2020. aug. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
85%
Ez még azon is túltett, mikor olyat hallottam, hogy kakas nélkül nem tud tojást tojni a tyúk.
2020. aug. 24. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
72%
Ne hallgass az előttem szólókra. Azért nem szabad betenni a hűtőbe, mert olyankor nem csibe kel ki, hanem jégsárkány, az meg elég veszélyes :( nekem elhiheted, szomszédoméknál kikelt és azóta nyáron is mínusz húsz fok van, azóta csak eszkimóknak tudják kiadni a lakást albérletbe.
2020. aug. 24. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
57%

Bár rohadt viccesek a váéaszok, de ne szekáljátok szegényt.

Mindenkinek az idmeretében vannak vakfoltok.


Nem kell ki a tojás, kakas nélkül az megtermékenyítetlen petesejt.

Olyan mint a mentruáció, a tyúk havibaja, csak vérözön nélkü, és nincs lángtenger felette

2020. aug. 24. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim válasza:
92%
Édes Istenem!
2020. aug. 24. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 Metionin ***** válasza:
83%
Amúgy bárcsak troll lenne de meglepődnétek, hány ember nincs tisztában alapvető dolgokkal mind az állati, mind az emberi biológia területén (sem). 10 éves rokongyerek állította, hogy a tojásban úgy lesz majd csibe, hogy a tyúk letojja, a kakas pedig odamegy és megtermékenyíti a tojást, tehát hasonlóan mint pl. néhány hal. Amikor elintéztem volna azzal, hogy oké, 10 éves, kiderült, hogy ezt az apja mondta neki aki viszont negyven x évesen ezt meggyőződéssel hitte. Ugyanez a fickó mondta, hogy az állatokat minden évben kell ivartalanítani. Szóval vannak ilyenek.
2020. aug. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
a tojástartóban is állítva van nem véletlenül
2020. aug. 24. 13:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!