Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Mat adjak rá a birkára hogy...

Mat adjak rá a birkára hogy tudjam normálisan sétáltatni?

Figyelt kérdés
A lovammal volt egy esésünk ami után 2 hónapig nem tudok ráülni. Ez az esés 2 hete volt. De sétálni el szoktam vele menni. Úgy hogy egymás mellett sétalunk. Viszont kb egy hete lett egy barátja aki egy birka. Egy hete kb mindig követik mindenhova egymást és eggyütt is alszanak. Így a birka is jön a sétákra. Eddig valahogy rákötöttem egy kötelet hogy ne tudjon elszaladni de szeretnék egy normális megoldást. Kutyahámot adjak rá vagy valami mást?

2020. aug. 25. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég a kötél, bírja a nyaka. A hámmal képtelen lennél megfogni, ha nekiiramodik.
2020. aug. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%
terelőkutya menjen veletek. Jobbulást!
2020. aug. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Mattias ***** válasza:
Szia, neked már késői a válasz, de hátha másokat is érdekel: birkának is vehető fejhám, ezzel jól vezethető!
2021. jan. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!