Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Méhészetet(150-200 db rakodó...

Méhészetet(150-200 db rakodó kaptár) lehet teljesen egyedül csinálni?

Figyelt kérdés
Leginkább az vonz hogy nem lennék többet alkalmazott illetve jó lenne ha nem kellene embereket elviselni többé.

2020. okt. 15. 08:39
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Mit tudsz a méhészkedésről?


Ha van több száz ezer forint kezdőtőkéd és van profi ismereted a méhészkedés minden mozzanatáról és értesz a menedzsmenthez akkor igen de enélkül nem.

2020. okt. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Ja most néztem a kaptár számot. Ugy szerintem egyedül nem bizta hogy birni fogod pláne hogy ugye vinned is kell a mézgyűjtő helyre.
2020. okt. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Van egy rokonom akinek van méhészete,már nehezen bírja 65 évesen de nagyon szereti a méheit,szívesen átadná ingyen valakinek családon belül, mellette tudnék tapasztalatot tudást szerezni,szóval felszerelés stb adott lenne.


Viszont eddig kerültem a dolgot csak pergetésben dolgoztam vele párszor mert féltem nagyon csípéstől de belegondolva minden adott ehhez akkor nekem megérne próbát.


Csak ugye nagyon fájfalmasnak élem meg szúrást és elég kemény munkának tűnt. Ha lehetne egyedül akkor mégis tetszene de nem akarok eligérkezni amig nem vagyok elég biztos benne hogy mit vállalok

2020. okt. 15. 10:13
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
De nem kell neki megigerni semmit. Megbeszeled vele, hogy elmesz es megtanulod mellette a szakmat, es ha ugy erzed, hogy ez neked menne, akkor atveszed tole. Ha esetleg nem, akkor meg a bacsi fogja, es eladja az egeszet, biztos lenne ra vevo, nem hinnem, hogy karba veszne. Es egyebket igen, kemeny munka, nem egyszeru, de gyonyoru!
2020. okt. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%

Ez egy nagy lehetőség, én biztosan nem hagynám ki.

Tőle tanulj meg mindent, amit lehet, és mellette mindenképpen kezd el magadat képezni is.

2020. okt. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
3-as hsz-ből az jön le, hogy ez nem a te pályád.
2020. okt. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én is úgy vagyok vele hogy egy lehetőség,jövöre próbát teszek hogy mennyire jön be.


6-os

Nagyon fáj a csipés ez tény,de azért még lehet pályám

2020. okt. 15. 12:41
 8/9 A kérdező kommentje:
Megbeszéltem vele, a jövö évet közösen csináljuk. Kiváncsi vagyok mi vár majd rám.
2020. okt. 19. 16:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Sok sikert!
2020. okt. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!