Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » A törpemalcok amiket az...

A törpemalcok amiket az udvarban tartanak, hogyan szokták átvészelni a telet?

Figyelt kérdés
Hogyan kell róluk gondoskodni télen?

2020. dec. 27. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fűtött kutyaól vagy beengedik a lakásba.
2020. dec. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Simán elvannak az ólban mikor nagyobbak.
2020. dec. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

Az ólban. Csak nemrég jött divatba, hogy minden állatot lakásban vagy fűtött helyen tartanak, "mert megfagy".

Régen ugyanezek az állatok nem fagytak meg.

Nagyszüleimnél a Dalmata meg a tacskó is simán elvolt télen kint, s szép kort értek meg. Pedig anno sokkal hidegebb telek voltak, mint manapság.

Nem kell aggódnod, nem lesz bajuk.

2020. dec. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

3.-nak.


Ez így volt, valóban.


(De hogy most téged szét fognak cincálni a trollok meg a fotelállatvédők, na az 100%! Már várom a vérfürdőt!)

2020. dec. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Igen-igen, van aki a tehent meg a hasas kocát is beviszi a konyhába, annyira óvja, mint egy csecsemőt. 😁
2020. dec. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
Szalma legyen alattuk és tető.
2020. dec. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%

#4-es Nem baj, úgyis lepontoztak már, mikor válaszoltam egy homoszexualitással foglalkozó kérdéshez (hogy a tudomány mai állása szerint nem születnek annak). Legtöbbször ez van, én mutatok bizonyítékot, a többi meg lepontoz.


Egyébként szeretem az állatokat, én is teszek be a kutyámnak szalmát, hogy azért -ha bele nem is hal, de ne is fázzon. Falun nőttem föl, az іdiota szomszédom kiláncolva, ól nélkül tartotta a kutyát, télen is. Egy eresz volt fölötte, aztán annyi. Az se halt bele. Persze ez koránt sem követendő példa, csak ez az extrém eset is mutatja, hogy nem olyan könnyű megfagyasztani szegényeket, mint a köztudatban meghonosodott.

2020. dec. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!