Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Akiknek sok állatuk van hogy...

Akiknek sok állatuk van hogy vannak ezzel??

Figyelt kérdés
Anyáék kitalálták hogy nyáron csirkét, kacsát akarnak tartani. És ősszel levágják. De az olyan rossz mert én állatvédő vagyok és majd azt fogom hallgatni hogy a csirke "sikít" amikor levágják? Tudom haszonállatok de akkoris...Akiknek sok állatuk van hogy vannak ezzel??
2021. jan. 10. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell hallgatni bemész a szobába azt ennyi, am se sikít mire észbe kap már átvan vágva a torka,
2021. jan. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Csirkét, kacsát, sertést, tehént, stb... Azért tartunk hogy haszon legyen belőle, hisz haszonállat :)
2021. jan. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Húst eszel? Ha igen, akkor ne legyél álszent. A boltban kapható husikák sem fán teremnek. Nem látod milyen körülmények között vannak tartva és vágva. Persze, hogy könnyebb csak megvenni és megenni. Attól, hogy állatvédőnek tartod magad, még te is mindenevő vagy. Nekem vannak állataim. Tudni kell helyén kezelni a dolgot. Azért tartjuk őket, hogy éljünk. Egyébként lehet úgy vágni, hogy 1 hangot nem ad ki, kíméletesen és gyorsan.
2021. jan. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

#5


Miért?

2021. jan. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__allatvedelem__108603..


Ha tudnám, hogy a idevágó kérdés linkjét mi a francért törlik...

2021. jan. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!