Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Megérné disznót tartani manapság?

Megérné disznót tartani manapság?

Figyelt kérdés
Sok disznó ólunk van(kB 50 disznónak), régen a mamám tartott benne disznókat, a takarmány is megoldott lenne, mivel van kB 30 hektár földünk, szerintetek megérné eladásra nevelni?

2021. jan. 26. 19:37
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
11/12 eladással nem lenne gond (ismerősi körben simán eltudnánk).
2021. jan. 26. 20:11
 12/15 anonim ***** válasza:
95%
Ismerősnek, potom pénzért! Rá fogtok fizetni, meglátjátok. Ismerőssel nem jó üzletelni, mert két kézzel várják majd a kedvezményeket. Ha meg drágábban kínálod, akkor vesznek máshonnan malacot.
2021. jan. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Én falun nőttem fel de biztos hogy nem csinálnám
2021. jan. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
77%
Ismerek olyat falun, aki disznót tart, de igazából csak ismerősi körnek, alibizésből/cserére/vendéglátásra (utóbbi most befuccsolt.) Az igazi pénz a területalapú támogatásból jön be nekik (is?)
2021. jan. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
11%
Minek tartanál disznót? Nem is jó a húsa csak a kolbász meg a karaj, mig kicsi szedni kell neki a füvet mikor nagy meg kell 2 naponta főzzed a mislékot neki meg megvadul s harap meg fellökhet mikor eteted, itatod. S a disznót le is kell vágni ahol visit meg zsíros s szagos minden s böllér kell meg emberek akik segitenek s azoknak is kell adni kostolót meg a családnak is kell s mi marad. Még örülök hogy tán idén anyú nem vesz malacot mert én nem szeretem a húst, bőrsajtot, húrkát, szalonnát, tepertőt, az illatát se birom ha ránézek, anyú szeteti de neki nem működik rendesen az epéje meg a mája nem tudja enni.
2021. febr. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!