Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Kacsa pucolásának technikája?

Kacsa pucolásának technikája?

Figyelt kérdés
Vannak kacsáim de mindig egy rémálom megpucolni őket. Pihések tokosak. Van valakinek tanácsa arra hogy egy kacsa ne 2 óráig tartson? Megnyuzni sajnálom a bőre miatt. Olvastam többféle cikket a goggle-ben de engem most leginkább a saját tapasztalatok érdekelnének.

#tok #kacsa #Pucolas
2021. márc. 9. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
7%
Állat patikában lehet kapni madár sampont.
2021. márc. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem az időzítés a lényeg. Akkor tokosak, amikor éppen tollváltásban vannak, és nő az új tolluk. Nem akkor kell vágni őket.
2021. márc. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

#1 :-D


Naszóval kérdező, egyszer, mikor nem bírtam már tovább, elővettem a szemöldökcsipeszemet és azzal szaporább lett a munka.

(Magamnak utána vettem másikat..)

2021. márc. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
18%
Láttam egyszer valahol egy olyan videót erről, hogy a csávó fogta a frissen kibontott Wc kefét, befogta az akkumulátoros fúróba, és zsupsz, fél perc alatt a vizes tollú kacsát lekopaszította vele!
2021. márc. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Forróvízben( már amennyire forrót bír a kéz) van mikor pucolod?
2021. márc. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%

Perzseled is a gázlángon? Mamám mindig leperzselte őket, és én is le szoktam tollfosztás után.


Forró vízzel forrázd le, de gondolom, ezt tudod.


Én, mikor terhes lettem, 3at vágtam le egy nap. Hát, majd' bele őszültem én is a tokokba

.. Nagyapám élve adta őket nekem (nem látják már pucolni).


Szóval sok türelem. Nincs jobb ötletem :)

2021. márc. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

mi nem csak azért tömjük, hogy zsírja+mája legyen, hanem így könynen lehet majd pucolni


de nyáron, melegben nem bírja a tömést

2021. márc. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szemöldökcsipesszel szedem a tokot.Ha szerencsém van,egy fél óra,ha nincs akkor görnyedek felette,utána perzselés,és van amikor még akkor is dzedek róla párat.Ez ilyen.
2021. márc. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!