Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Érdemes lenne ezt a dolgot...

Érdemes lenne ezt a dolgot kockáztatni?

Figyelt kérdés

Adódna egy nagyobb terület, ami villanypásztorral lenne elkerítve és oda kerülne egy borjú, de csak nyáron! Ezzel semmi probléma sem lenne, csak annyi, hogy az a terület messze van a házunktól. Így estére kint maradna a borjú ezen a kisebb legelőn. Ezt a helyet házak veszik körbe, sőt az egyik szomszéd felajánlotta, hogy ő tőle nyugodtan vihetek vízet a borjúnak bármikor. Illetve azt is felajánlotta, hogy ő figyeli, de nyilván este ő sem tudja figyelni és ezt nem is várnám el tőle!

Igazából attól félek, hogy este ellopnák vagy kiengednék a borjút. Azon gondolkoztam, hogy kamerákat szerelnék fel néhány oszlopra és az úgy figyelnék a borjat.

Szerintetek ez így érdemes lenne?

Csak normális és segítőkész válaszokat szeretnék, amit előre is köszönök!


2021. ápr. 26. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos, akik lopnak azok mindenre képesek. Nekünk nappal loptak el egy kutyánkat valahogy.

Persze jó lenne, ha tudnátok tartani ott állatot, de én nem fogadnék rá, hogy sokáig megmaradna sajnos. Vannak akik mindent visznek.

2021. ápr. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, ha sok a cigány a környéken, akkor nem.


Kamera jó lehet, csak ne mondd senkinek.

Vadkamerát használj!

2021. ápr. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tartanám így, sem egyedül. Egy állatnak sem jó a folyamatos egyedül lét.

Másfelől egész álló nap védett hely nélkül esőben/ tűző napon sem lenne jó neki.

Vagy tartassz normálisan vagy sehogy.

2021. ápr. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A mai napig számtalan állatot tartanak ridegen.
2021. ápr. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igazából olyan helyen lenne ahol van egy szélvédett beálló. És nem egyedül szeretném tartani, hanem venni neki egy társat.

Meggondoltam ezt a dolgot és úgy döntöttem, hogy nem kockáztatom.

Köszönöm mindenkinek a válaszát!

2021. ápr. 27. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!