Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » 2 kg csoki kiüti a disznót?

2 kg csoki kiüti a disznót?

Figyelt kérdés
Komoly a kérdés, kíváncsi vagyok mérgező-e egy disznó számára 2 kg szaloncukor. Egy balek "ismerős" adott neki, az a kérdés kiüti-e a disznót 2 kg-ra jutó theobromin, valamint koffein?

2021. ápr. 29. 22:34
A kérdező szavazást indított:
Ez komám úgy kiüti a disznót, hogy megdöng a föld
Szerintem semmi baja nem lesz, zabálja nyugodtan
55 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
A sertést k*rvára nem csokikával kéne etetni, főleg nem kilószámra. Ilyen ember ne tartson haszonállatot.
2021. ápr. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Na ez az, én is ezt mondtam, de hát mit sem ér.. Lehet mérgező is, csak erre voltam kíváncsi. Asszem valami 2-1 éves, valamint pár friss szaloncukor válogatása a menü. Kész MÓNIKA SHOW
2021. ápr. 29. 23:02
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Ami az embert nem üti ki, azt a sertést se. Nem tudom hallottál-e róla, de az ember szervezete a sertéshez hasonlít a legjobban, mármint a csimpánzon kívül. Ráadásul mindenevő is, mint az ember.
2021. ápr. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%
Vagy annyit eszik belőle amennyi jólesik neki. Te se eszel kilószámra csokit.
2021. ápr. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Crisopher ***** válasza:
94%
Sertés mindenevő, meg tudja enni a csokit is. A kutyának lehet tőle baja, de a kutya húsevő.
2021. ápr. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%
miafasz
2021. ápr. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
77%
Hogy utne mar ki, nincs is karja.
2021. ápr. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
94%
Volt itt régen a faluban egy gazda akitől néha vettünk házitejet, volt két tehene. Aztán egyik nap a tejnek fullra narancs íze volt. Kiderült hogy a csávó a teheneit ha úgy volt, és elfogyott a takarmány, konyhai hulladékkal is etette, így néha akár narancshéjjal, banánhéjjal is. Szegény tehén meg éhségében megette ugye, nem volt más. Már a kisállat tartás sem való az emberek 99,99%-nak, nemhogy a haszonállat.
2021. ápr. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

8: Pedig ez jól hangzik. Ha ez így van akkor a tehénnek kellett volna adni a csokit.

Persze csak viccelek XD

2021. ápr. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
90%

Nem lesz tőle semmi baja, volt régebben egy amcsi műsor asszem a discoveryn, egy ürge mindenféle melót kipróbált, elment egy sertés telepre, na ott konkrétan mindenféle konyhai maradékot kaptak ömlesztve, különböző éttermektől szerződéssel, na ott volt hogy konkrétan lejárt csokit dobáltak be nekik hogy legyen étvágyuk és zabáljanak rendesen.

Idehaza régebben édesítőszerrel tuningolták a disznók kajáját hogy zabálják (most nem tudom mi a helyzet, de gondolom változatlan).


Bár idehaza ha jól tudom pl moslékkal bolti maradékkal nem etetheted őket, gondolom a valós oka olyasmi lehet mint ami miatt nem tankolhatsz sütőolajat...


Megjegyezném ha adsz nekik alkoholt attól se lesz bajuk csak berúgnak, volt olyan hely (asszem olasz, vagy talán japán) ahol borral itatták a disznókat hogy finomabb legyen a húsa.


Szóval szerintem az ismerősöd disznói örülhetnek igen-igen jó gazdájuk van.

2021. ápr. 30. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!