Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Nemakacsa babakhoz tippek?

Nemakacsa babakhoz tippek?

Figyelt kérdés

1. nagyon szeretnem kezhez szoktatni, de nagyon felnek egyelore. Hogyan probalkozzak?

2. szalmat vagy fuvet vagy mit kell alajuk tenni? szalmat tettem,de probaljak megenni es nem tudom azt szabad e.


2021. jún. 9. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Szalma kell a kiskacsa ala.

Amennyiben huvos helyen vannak akkor infrazni kell meg oket pici korukban.

Megenni akkor megprobalja ha nem latod. Ami nem jo neki azt nem fogja elfogyasztani.

Kukorica dara kell, esetleg indito tap de az nagyon kicsi.

En kukorica, buza es napraforgo daraval etettem kiskorukban illetve etetem oket nagykorukban is.

2021. jún. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2021. jún. 9. 16:25
 3/4 A kérdező kommentje:
es hogy tudom oket kezhez szoktatni?
2021. jún. 9. 16:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyjabol sehogy. Nagyon felosek.

Amennyiben a tojasbol kikelesnel teged lat meg elsonek ragaszkodni fog hozzad, de egyebirant kiskorabab rettenetesen felosek. Tulsagosan nagy termettel rendelkezunk es felelmet kelt bennuk.

Probald meg kezbol etetni, ugyis kis falankok a kacsak, ott egy bizonyos foku kozeledes azert elindulhat.

2021. jún. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!