Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Némakacsa 35. napja ül, igaz...

Némakacsa 35. napja ül, igaz még csak reggel van de max. hány nappal kelhetnek kèsöbb a kiskacsák??

Figyelt kérdés

2021. jún. 15. 08:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
39%
28-32 nap atlagosan. a kacsa tojas nem volt megtermekenyitve és nalunk is hosszan ült rajta. szed ki alóla abbol nem lesz semmi. feleslegesen farasztja magat.
2021. jún. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
1# A némakacsának 35 nap a kelési ideje!!! Nézz utána mielőtt azt írod a kérdezőnek hogy dobálja ki..
2021. jún. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy 2 napot nyugodtan ráhagyhatsz, vagyis előfordulhat hogy a 37. napon bújnak ki.
2021. jún. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
58%

Próbáltad lámpázni a tojásokat (átvilágítani)?

Én ezt a hetet kivárnám, és utána sem dobnám ki a tojásokat, hanem hétfőn egyet óvatosan (és NEM zárt térben) felbontanék. Akkor meglátod, hogy a többit hagyni kell-e, vagy kidobni.

Feltételezem, van gácsérod. A némakacsa nálunk mindig is nagyon jól kotlott, jól is nevelt. Szerintem van még remény.

2021. jún. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Sziasztok,igen azt tudom hogy 35-36 nap, nem dobnám ki semmikèppen. igen van gácsér is.Nem lámpáztam mert a közelükbe se lehet menni,fujnak és nekem jönnek amikor a kaját is viszem be nekik.. :)
2021. jún. 15. 14:21
 6/15 A kérdező kommentje:
Várok türelmesen,remélve hogy kel ki pár kiskacsa azért.. Köszi a hasznos infókat.
2021. jún. 15. 14:25
 7/15 Senior Séf ***** válasza:
100%
Azóta van valami eredmény?
2021. jún. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Szia. Semmi sajnos ülnek a tojáson azóta is. Megvárom a hétfőt ahogy itt irta valaki.
2021. jún. 18. 06:32
 9/15 A kérdező kommentje:
Most néztem nincs elszineződve a tojás nem lötyög, mintha lenne bent valaki.. 😊 05.11 étől számoltam a 35 napot viszont igy utólag akkor még sokszor le szállt a tojásokról uszkálni enni stb.. akkor még csak az egyik ült.. kb 1 hétre rá már 2kacsa ült 1 fészken ès egyre kevesebbet jöttek le a fészekről.lehet nem 11.étől kellet volna számolnom ez az első hogy ilyet látok és foglalkozom vele..egy ideje két fészekre osztották az egy nagyot és egymás mellet ülnek szépen veszekedés nélkül. Várok türelmesen biztos nem feleslegesen ülnek naphosszat egyhelyen, van melletük friss viz, kaja le se kell szállniuk ugy esznek isznak.
2021. jún. 18. 17:23
 10/15 A kérdező kommentje:
Sziasztok, gondoltam jelzek ma már látok pár kis kacsát az anya alatt,amint tudom mennyi azt is jelzem,szivesen fogadok kis kacsa etetéssel kapcsolatos tanácsokat is... köszi
2021. jún. 22. 17:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!