Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Húshasznú tehénnek ha meghal...

Húshasznú tehénnek ha meghal a borja kell külön fejni? Vagy elapad? Tehén függő? Mikor kell a húshasznú tehenet külön fejni?

Figyelt kérdés

#fejés #Húshasznú tehén
2021. aug. 10. 07:27
 1/5 anonim ***** válasza:
9%
Ez egy "mi lenne ha" kérdés? Valahogy jelölhetnétek...
2021. aug. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Erre most mi szükség volt szívem?
2021. aug. 10. 09:37
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

Drágaságom, nem hiszem, hogy ismerjük egymást. Legutóbb is írtam egy kisregényt egy hozzád hasonló városinak, segíteni akarásból, azt hittem, valóban bajban van. Aztán persze kiderült, hogy nem hogy kecskéje, még macskája se volt soha, de őt aztán most nagyon foglalkoztatja, mi hogyan van, utána olvasni lusta, de értelmezni se nagyon sikerült neki a válaszokat.

Egyszerűen meguntam, hogy ilyen drága jó kérdezőknek "segítsek", nekik ott az internet, fent van rengeteg szakkönyv is digitalizálva, még csak a fenekét se kell felemelnie, elég lenne elolvasni és értelmezni.

Szóval ha és amennyiben valóban van egy tehened, amelyiknek elpusztult (wtf meghalt) a borja, akkor szólj, segítek. Ha nem, akkor minden másra ott a szakirodalom.

Ezt is lepontozhatod szívem, nem érdekel.

2021. aug. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tehénfüggő.
2021. aug. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Na kaptál egy hasznos választ kincsem. Olyan magabiztos vagy hogy hatalmasat fogsz pofára esni. Csak az a baj, hogy hazudsz.....

Próbáld magadban visszavezetni, hogy miért alakult ki benned ez a frusztráció, ha szükséges szívesen segítek vagy ott van a szakirodalom kicsi lelkem. Lehet még az állataid is jobban járnak, mert nem rajtuk éled ki magad.

2021. aug. 10. 19:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!