Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Miért fura ha lányként érdekel...

Miért fura ha lányként érdekelt milyen mikor herélik a disznókat?

Figyelt kérdés

Doki is furcsállotta,még kérdezte is hogy látni akarom?

Szegénykéket sajnáltam, mikor kivágták nekik, és láttam a mogyoróikat.

Ezt falun nem szokták a nők megnézni?

Vagy miért volt fura a dokinak is?


2021. szept. 7. 23:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
19%
Nem az a baj h.nő vagy,hanem hohy beteg az agyad.Ha egy férfi akar ilyet nézni,az ugyanígy elmebeteg.
2021. szept. 8. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
17%

Egy másik kategóriában szidtam a férfigyűlölő feministákat, na ők is pont így jöttek elő a heréléssel...

Igen, beteg az agyad+1.

Nekem pasasként eszembe nem jutna egy nőstény állat ivartalanítását megnézni. Pláne nem egy hímét, érthető okból...

De ha gondolod kérdező, linkelek jópár mexikói drog-kartelles leszámolásokat, ahol nők darabolnak fel szintén nőket, elrettentés céljából. Az is tetszene?

2021. szept. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
96%

..nyílván aki egyszer állatorvos akar/akart lenni az se néz meg ilyeneket.És többségük ugyan így nő.

A puszta kíváncsiságban sincs semmi beteg,tele van a tv is műtős műsorokkal és elég sokan nézik.Nem betegek,kíváncsiak.És miért lenne azonnal férfi gyülölő? Meg vagytok sértődve,ha azt mondjuk rátok disznók vagytok,de ti most azonosultok egy herélt disznóval.Gratulálok.


Én még a kutyám ivartalanításán is bent voltam.És? Azonnal nő gyűlölő vagyok aki azt akarja,hogy senki ne szüljön? Idióták.

Szimplán féltettem,és tudni akartam mit csinálnak vele..

És igen,jobb hogy láttam! Tudtam mit vesznek ki,mit varrnak össze,nem csak bekerült egy zárt ajtó mögé és egy óra múlva kijött.

2021. szept. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
83%
12.: Miért érthető okokból? Az állat az állat, miért kellene vele azonosulni, csak mert egy nembe tartoztok? Disztingváljunk már...
2021. szept. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
39%
Nyírátok már ki egymást! De komolyan, találkozzatok valahol és baltákkal menjetek egymásnak. Légyszi. Így is túl sok idióta van a Földön, meg kell ritkítani az állományt.
2021. szept. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
26%
???
2021. szept. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
96%
Na akkor kérdezem megint, hátha jön egy okos, aki kifejti: ha valaki állatorvos / asszisztens, és sok más műtét közül ilyet is végez /segédkezik benne, az miért lenne beteg fejben? Vagy akit ez esetleg érdekel, mert mondjuk épp most végzik el az állatán? Ha az ember vesz igénybe egy kezelést, annak is csak utánanéz (jó esetben), hogy legyen már róla valami f.ngja. Ez egy egészségügyi beavatkozás az állat esetében, és inkább azzal van baj, aki ebből férfigyűlöletre és a saját nemi szervére asszociál... Amúgy nőstény állatokat is ivartalanítanak, akkor ezen logika szerint egyszerre gyűlölöm mind a férfiakat, és vagyok nőgyűlölő nő is, vagy mi a franc? Térjetek már észhez emberek!
2021. szept. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
28%
Már megint itt van a disznóherélős fétises..
2021. szept. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!