Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Magyarországon van valaki aki...

Magyarországon van valaki aki fürj tojás felvásárlással foglalkozik? Mekkora tétel a minimum velvásárlás? Mennyit adnak a fürj tojásér?

Figyelt kérdés
Fürj tojás

2021. szept. 7. 23:34
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Tarts annyit, amennyi titeket ellát!


Nem fogsz ebből megélni.

2021. szept. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem megélni szeretnék belőle. Őstermelő vagyok más álatokkal is foglalkozok.
2021. szept. 8. 15:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Ostermelokent ismerned kene agrar piac oldalakat ahol tudod csekkolni hogy mennyien foglalkoznak furj tojcsival. Vannak ilyen oldalak. Online tudod csekkolni. Es vannak forumok is ott kene kerdezned.


Pesti piacon mintha lattam volna de en a strucc tojcsi es emu tojcsi arat akartam csekkolni online mert kivancsi vagyok milyen. Azt olvastam hogy 1 tojassal egy nagyobb csalad is boven jol lakik, es hogy kb 10 tojasnak megfelelo. De ezt nem hiszem szerintem 20 ha M meretut nezzuk. Az L meretunel talan 10. Amugy a furj tojasnak milyen íze van?

2021. szept. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2021. szept. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2021. szept. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Íze nekem nem tűnik másnak mint a tyúk tojásé. Így kerestem rá én is de felvásárlót nem találtam csak eladó tojásokat.
2021. szept. 13. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!