Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Libák alá érdemes csak homokot...

Libák alá érdemes csak homokot tenni amikor bent vannak este? A könnyebb takarítás miatt kérdem.

Figyelt kérdés

Szénát, szalmát próbáltam de ezek nem nedvszívók, összeáll és nagyon büdi ha nem cserélgetem sűrűn.

Forgácsot használtam eddig alájuk. A homok bevált valakinek?


2021. szept. 27. 07:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%

Miért ne lenne a szalma nedvszívó?


Teszel be nekik vizet éjjelre?

Ha igen, akkor ezt fejezd be!

2021. szept. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező nem jó a szalma és társai. Már aznap letapossák és másnapra csupa trágya. Alig lehetett felvakarni. Én is így jártam. A homok se jobb. Nálam olyan helyen voltak ami ki volt betonozva. Slaggal tisztítottam. Szerintem nem kell alájuk semmi, védi a tollazatuk. Télen is szeretnek kint leülni a hóban. Ők nem olyanok mint a tyúkok és társai.
2021. szept. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
1# Bizony nedvszívó és letapad.
2021. szept. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%

1# ...és nem kell nekik vizet betenni ahhoz, hogy nedves legyen a szalma. Kacsának, libának teljesen más a széklete mint a tyúkoknak.

3-as vagyok

2021. szept. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én mikor írtam, hogy nem nedszívó?


Ha nincs előttük víz, kevésbé lesznek piszkosak.


Letapad?


Nagyon könnyen fel lehet ezt szedni.

2021. szept. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
24%
5# NEM lehet egykönnyen felszedni.
2021. szept. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem dicsőség, de elég sokat ganéztam állatok alól.

A víziszárnyasok ganéját könbyű felszedni, mert nem tud rászáradni a padozarta.

2021. szept. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szégyellem, hogy ganéztam állatok alól, tyúkok alól a hétvégén is. Nekem nehezen ment, de mindenki csinálja ahogy akarja.
2021. szept. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

A homok miért nem jó? Nem tapad a trágya hozzá mint a szalmához nem?

Nekem a szalmával nem az a bajom hogy nem lehet felvakarni, hanem összeáll a trágyától és már pár nap múlva a saját trágyájukban feküdnének, ha nem cserélném ki. De ki bírja ennyi szalmával, meg hova rakom?

A libák nagyon tiszta állatok, nem nézem hetekig a szutyokban őket. Na meg büdös is.

2021. szept. 27. 15:57
 10/14 A kérdező kommentje:
1es teszek be nekik vizet, reggelre fogy is rendesen. Én úgy tudom a libák extrém sok vizet isznak, szóval ezért rakok be.
2021. szept. 27. 15:59
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!