Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Hab van a tyúkom szeme sarkába...

Hab van a tyúkom szeme sarkában, mi lehet ez? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2021. nov. 10. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvos
2021. nov. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

[link] Használd a táblázatot.

Azt ugye tudod hogy vannak bejeleléskötetes betegségek?

2021. nov. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem házikedvenc vágd le és dobd ki a feszélyes hulladék gyüjtőbe.
2021. nov. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Vagy a bronhcitis lesz vagy a laryngotracheitis.

Holnap veszek rá gyógyszert, megkérdezem az állatorvost meg az eladót, hogy mi kell nekik.

Különraktam a beteget, kialmoztam, vegyszerezett fertőtlenítő mésszel beszòrtam a ketrecet, mit lehet még csinálni? Egyáltalán gyogyithatóak?

Csak eggyen lattam, hogy beteg.

2021. nov. 10. 19:46
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az jó hogy elkülöníted a beteget, de mivel mindegyik fertőző ami lehet a táblázat szerint , mindképpen hívj állatorvost: hátha sikerül elkerülni a járványos megbetegedést. Másrészt az állatgyógyászati dolgok jó része vényköteles, és csak a doki írhatja fel.
2021. nov. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, a doki írja fel ezért is hívom fel, de elég holnap? Mert ilyenkor már nem szeretném zavarni, és ha ma még nincs tünetük csak nem halnak bele holnapig.
2021. nov. 10. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!