Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Birka felfuvódás?

Birka felfuvódás?

Figyelt kérdés
Egy hete fuvódott fel a birka. Leginkább csak feküdt étvágytalan volt. Állatorvos momdta hogy ruminogent adjunk neki. Ez meg is inditotta aztan a székletet de hasmenese van most vagyis ilyen fura nyalkas kicsit veres cucc jon neki. Tegnap már egész jól volt evett füvet meg a viselkedése is sokkal jobb volt, talán meg sem momdtam volna hogy beteg..de ma nem evett füvet sem, és ilyen nyalkas veres cucc jott neki… mit csinàljak?! Nem értem tényleg

2021. dec. 18. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvossal azóta beszéltél?
2021. dec. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Bocs, de erről ez jutott eszembe

[link]

2021. dec. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az állatorvost kéne kérdezned, nem minket!
2021. dec. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Erre mar o sem tud semmit mondani
2021. dec. 18. 18:23
 5/7 A kérdező kommentje:
De mar egy hete tart ez az egesz… nem ertem hogy lehet hogy tegnap jol volt ma meg visszaesett
2021. dec. 18. 18:27
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Utána kellene kérdezni, hogy a környéken ki ért kérödzőkhöz, mert ez a probléma nem fog megoldódni magától, vagy a jól ismert "csodafokhagymától" meg "almaecettől..." De hogy komolyabb legyek a jolovittól sem.

Ergó orvosi diagnózis és javallat kell.


Szénát kap rendesen? Mást mellé eszik valamit? Kapott mostanában valami mást? (pl ne adj Isten káposztát, más káposztafélét, gyomot stb.)

2021. dec. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jobban van már?
2021. dec. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!