Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Kiscsibék vakcinázásról...

Kiscsibék vakcinázásról szeretnék kérdezni. Állatorvossal fel kell íratni és nekem kell megvenni? Vagy házhoz kell kihívni?

Figyelt kérdés
Kb 1 éve tartok háztáji szabadtartásban tojó típusú házityúkokat. Most keltettem először próbaképpen csak 10 tojást. Mind kikelt. A vakcinázásról szeretnék kérdezni. Hogyan szokott zajlani? Találtam hozzá táblázatot, meg olvastam h permetezni szokták. Állatorvosnak kell csinálnia, vagy megveszem és én is rájuk permetezhetem? Akinek van tapasztalata az tudna adni tanácsot.

2022. febr. 9. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a helyi állatorvost, biztosan megmondja.
2022. febr. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vakcinát/injekciót általában az orvos szokta beadni.

Egyéb vényköteles gyógyszert felíratod az orvossal és patikában kiváltod.

2022. febr. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen csak azért érdekelt a menete mert a ha a helyi állatorvost hívom fel az biztos kijön és kell kiszállási díjat fizetni. De van ismerős állatorvos is csak az messzebb praktizál de ha csak recept kell akkor inkább őt hívom. Viszont nem találom a vakcina árát tehát elképzelhetőnek tartom h még is csak az az olcsóbb ha a helyit hívom ki és akkor nem kell megvenni az egészet. Csak kíváncsi voltam a menetére mert elég introvertált vagyok h most mind a kettővel beszéljek. Meg hát csak arra gondolok ami nem fecskendővel adnak be pl baromfipestis. Persze nyilván felhívom csak kicsit próbálok előtte tájékozódni. De érzem h túl gondolom már. Azért köszönöm.
2022. febr. 9. 13:51
 4/4 anonim ***** válasza:

10 oltott napiacsibe ára 2-3 ezer forint. Ennyiért az állatorvos nem fogja megcsinálni.


1-2 ezer naposcsibét felneveltem már midenféle oltás nélkül. Semmi bajuk nem lett.


Azt remélem tudod, hogy a hibrideket hülyeség szaporítani!

2022. febr. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!