Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » A kacsanak lehet baja attol,...

A kacsanak lehet baja attol, ha elvesszuk a tojasait?

Figyelt kérdés
Rajta akar ulni (nincs gacser), de kivesszuk, es par napja mintha depresszios lenne emiatt.

2022. jún. 1. 22:30
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Nekünk is pont ez volt kiskoromban. Ténylegesen látszott rajta hogy depis, zaklatott. Először örjöngött, aztán nem evett. De nem törődtünk vele. Megettük a tojásokat aztán őt is. A vidékiek nem érzelgősködnek, helyette benzóra isznak napi szinten. Basszus most hogy ez felmerült, rohadt boldog vagyok hogy már Pesten élek.
2022. jún. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

1! Vidéki vagyok (megyeszékhely),de nem tudom, mi az a benzó. Benzin?

Ja,és nem iszok alkoholt. Soha.

2022. jún. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
1 vagyok: Ok, lehet kicsit eltértem a témától. Rámtört a jó kis falusi nosztalgia. A lényeg hogy a mi kacsánk örjöngött mikor elvettük a tojáásokat. Utána semmit nem evett, ezért vágtuk le.
2022. jún. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
2-es persze , hogy nem itt a gyakorin senki.. azt hinné az ember ez antialkoholista ország ha csak ide néz fel.
2022. jún. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%

#4:

Az, hogy te nem hiszel el semmit, az a te bajod, és ha valamit nem hiszel el, az attól még úgy van.

2022. jún. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem mondtam hogy nem hiszem el.
2022. jún. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nekem ok hazikedvencek, ketten vannak. Szoval a levagas az nem jon szoba. Es azota, hogy ki akarjak kelteni, ilyen nagyon fura csipogo hangot adnak ki, amit eddig meg soha.
2022. jún. 2. 09:18
 8/10 anonim ***** válasza:
63%
4! Okoskodás helyett megírhattad volna,hogy mi az a benzó. Mert még mindig nem tudom. Igaz, nem is forgok olyan körökben, hogy tudjam. Szerencsére.
2022. jún. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

1,2 vagyok. Ezt a gépet nagyon eltérítettem. XD Most reggeli szünetem van, szóval megosztom veletek azt a kb. semmit amit a kacsákról és benzókról tudod.

1/ Kacsa: abban biztos vagyok hogy ez nem egyedi jelenség. Annyira nem is gyakori hogy GYK.-n választ találj de googlen keressgélj. Ha mást nem angolul mindenről van infó. Nem ismerem a kacsák lelkületét. Lehet a mi kacsánk is elfelejtette volna a dolgot, de mi lemondtunk róla miután 2 napig szinte semmit nem evett. Kicserélheted a tojásokat golflabdábra (azok nem rohadnak el). Nem tudom feltűmik-e neki hogy az életben nem kel ki.

Benzó: benzodiazepin pl. Frontin Xanax Rivotril. Nyugtatók. Nem szabadna rá inni, pedig nagy élmény. Mi faterral még Zoldpidemet is toltunk mellé (altató amiből ha sokat tolsz trippelsz). Kis faluban laktam, kb. az emberek fele tolta ezeket a májölő kombókat napi szinten. Mióta az állítólag zűlött Pesten élek megtiaztultam, egyenesbe jöttem. Pár szart még ugyan szedek, de a szakember által javasoltak szerint, felelősen és pont a vidéki traumák miatt (mert a mi falunkban legalábbis nem csak az állatok élete számított értéktelennek).

2022. jún. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Mámint 1,3 voltam. A 2.-t elírtam az terézanya lehet. :-D (Csak poéén).
2022. jún. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!