Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Az egyik tyúk beteg de nem...

Az egyik tyúk beteg de nem tudom mi lehet az, valaki tud segítení?

Figyelt kérdés
Hát az van, hogy ma reggel mikor enni-inni adtam nekik akkor vettem észre, hogy az egyik tyúk csak úgy áll behúzott nyakkal s nrm vsinál semmit, megfogtam odavittem a vízhez ahol ivott egy kicsit majd visszaengedtem s megint beállt a sarokba s nézett ki a fejéből…. Hát akkor gondolván nehogy valami fertőző legyen ha még nem késő kivettem a többitől s az udvaron elengedtem, viszont ott meg teljesen normálisan viselkedik, mármint járkál összevissza, nézelődik, csipeget a földről s amit egy tyúk csinálni szokott ( kb. 18 hetes még nem fogtak neki tojást tojni)

2022. júl. 17. 10:40
 1/3 A kérdező kommentje:
Most egy pad alatt kapott egy szűk helyet s oda befeküdt
2022. júl. 17. 10:51
 2/3 anonim ***** válasza:
27%
Vidd el orvoshoz sűrgősen! Vagy ha nincs nyitva, akkor gyorsan állatkórház
2022. júl. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát ennyiből semmit nem lehet megállapítani, ha ürülék színt, állagot, tollazatot stb írnál...

De elég valószínű, hogy nincs semmi baja, csak fejbe vágta kicsit a meleg. Azóta hogy van?

2022. júl. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!