Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Hogyan gondozzák a haszonállat...

Hogyan gondozzák a haszonállatokat?

Figyelt kérdés
Ugyebár a végén meghalnak... Aki gondozza őket, lelketlenül teszi?

2022. szept. 4. 10:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan vannak olyanok, akik érzelmileg távolságot tudnak tartani. Nekem nem ment. Mangalica és magyarfehér sertés tenyészetben dolgoztam, született a kezem alatt rengeteg és voltak szülők, anyák meg kan is, aki név szerint voltak ... nekem nem ment érzelem nélkül, de amikor ott volt az idő, én azoknál sosem voltam ott, én kimaradtam belőle inkább...
2022. szept. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Ha szerinted lelketlenség azért felnevelni hogy később legyen mit enned, akkor IGEN. De ezt ugyanígy a haszonnövényekkel is le lehetne vezetni.
2022. szept. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A növények nem élőlények, illetve nem úgy és ha leszedjük a termését, később újra lesz rajt... De az állat nem jön vissza.
2022. szept. 4. 10:44
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"A növények nem élőlények, illetve nem úgy és ha leszedjük a termését, később újra lesz rajt"


Ez megint csak egy vegán hülyeség. Mert vegyük csak a krumplit. Elveted, gondozod, majd miután kiszeded a földből már nem fog újrateremni, csak ha megint elveted az apraját.

2022. szept. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg egy tenyészállatot sem vágunk le, csak akkor ha már kiöregedett.
2022. szept. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
tudni kell helyén kezelni ezeket a dolgokat ,mostanában nagyon beteges szinten van a globalisták miatt , neveltem sok kecskét bárányt szeretgettem őket de le is vágtam őket a végén nem kell ezen sokat agyalni
2022. szept. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A haszonállat ezért van, ha nem vágnák le, nem is létezne.
2022. szept. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7. Állítólag nincs rájuk szükség.
2022. szept. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
mire nincs szükség tehénre,csirkére ?ha nem lenne mit ennél füvet?
2022. szept. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Erről kérdezz meg egy vegánt, rögtön kiselőadás fog neked tartani, hogy mire is van szükség az egészséges étkezéshez.
2022. szept. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!