Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Melyik kakast tartsuk meg?

Melyik kakast tartsuk meg?

Figyelt kérdés
van 5 kakas kb 16 hetesek. ebből 2-t szeretnék megtartani. Mi alapján válasszak közülük? Az egyik már hetek óta kukorékol, az a főnök. Érdemes megtartani, vagy a nyugodtabbak közül jó választani?

2022. szept. 12. 13:22
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Én mindenképpen a "főnököt" tartanám meg. De miért akartok kettőt, hány tyúkhoz?
2022. szept. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
mindig atyúkot
2022. szept. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
A főnököt én is mindenképp megtartanám.
2022. szept. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%
max a szélkakast
2022. szept. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy szükség van rá? Hány baromfit tartasz, mekkora udvaron és milyen céllal? Általában a kakasoktól megszabadulni szokás.
2022. szept. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Teljesen mindegy, hogy melyik kakast vágod le. Előbb vagy utóbb valamelyik átveszi a baromfiólban az alfahím helyét. Általában azt szokták levágni a kakasok közül aki a többi kakast terrorizálja azaz amelyik támad téged, kutyát, cicát vagy a többi kakast/ csirkét. Azért a kakas elég erős állat még a sasnak is neki megy, szóval minél több a kakas annál biztosabb a többi csirkék védelme. Szerintem a legerősebb kakast nem éri meg levágni ha nem bántja a többieket csak úgy.
2022. szept. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%

Itt egy bizonyíték kakas képességeiről és ez nem egyedi eset hanem a kakasok TÖBBSÉGE igen is nagyon erősek, BÁTRAK, féelemet nem ismerő élőlények ezért semmi esetre se bántsd a legerősebbet hanem jutalmazd, mert ha nincs egy tökös kakas a baromfiólban akkor jöhet bármi és nem fogja legyőzni, elzavarni, ...


2 percben a kakas képességének megvillantása:

https://www.youtube.com/watch?v=TBAUYs7-Z28


Az okostojások(tudósok) szerint a Kakasok/Csirkék a T -REX utódai.

A T-REX meg a dinoszauruszok egyik hanem a legerősebb dinoszaurusza.


Nekem pld a legokosabb élőlény még az emberek tömegeinél is okosabb állat a kedvencem a Varjú és még őket is lenyomja erőben a kakas. Szóval egy kakas tud a kert ékköve lenni.

2022. szept. 13. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

10 db tyúk van.

2022. szept. 13. 06:46
 9/9 anonim ***** válasza:
Annyi tyúkhoz egy kakas is bőven elég.
2022. szept. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!