Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Szerintetek megéri most...

Szerintetek megéri most csirkét tartani?

Figyelt kérdés

Inkább nem is a húsa, hanem a tojás miatt gondoltam rá. Itthon heti szinten 20db simán elfogy, most már a boltban is 70ft darabja. Arra gondoltam, hogy esetleg jobban megérné csirkét tartani erre a célra? Mondjuk semmit sem értek hozzá azon kívül, hogy kell(ene) tojótáp, fedett hely nekik. Természetesen itthon erről hallani sem akar a férjem, mert egész gyerekkorában csirkesz@rszagra ébredt, ő inkább 100 forintot is adna érte, csak ne legyen köze a csirkéhez. Szóval most ezen megy itthon aznokoskodás. Hely lenne. Ha valakinek van ezzel tapasztalata, szívesen fogadom.

39/n



2022. szept. 24. 17:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Nem. A takarmány, ha venni kell, drága.
2022. szept. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Vedd háztól a tojást, negyvenért veszem darabra. A csirke mellől egy hétvégére se mehetsz el a háztól úgy, hogy ne kelljen segítséget szervezned.
2022. szept. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Megéri, ha van kertöd, meg nagymama vagy aki nem tud sehova se menni
2022. szept. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Most semmibe se fektetnék amit etetni kell ha nincs saját takarmányom.
2022. szept. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Próbáltam bejutni nénikhez, akikről tudom, hogy eladásra is termelnek, de teltház van :( Akkor ez ugrott. Pedig kipróbáltam volna szívesen. Igen, ha belegondolok, így menni sem lehet nagyon sehová.
2022. szept. 24. 17:27
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

"A csirke mellől egy hétvégére se mehetsz el a háztól úgy, hogy ne kelljen segítséget szervezned."


Ez igaz, de még régebben erre nem is volt még akkor igény egy utazós kikapcsolódásra mint manapság. Persze manapság talán a munkahelyeken is többet kell hajtanunk a pénzünkért. (Egyébként egy komolyabb hobbi sem biztos hogy olcsóbb mint a baromfitartás, csak esetleg tisztább)

2022. szept. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Bocs a szóismétlésért.
2022. szept. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os válaszadó! Teljesen igazad van mindkét dologban. Illetve nincs is nagyon hobbim, eddig nem is volt ilyen költségem, semmit sem költök saját szórakozásra. Hát még megálmodom, még fürjről is olvastam, hogy kevesebb velük a cécó, esetleg egy próbát megér(ne). Mondjuk pont tél előtt állunk.
2022. szept. 24. 17:40
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, szoktál nyaralni menni? Mert itt úgy veszem észre hogy ebben a témában ez az egyik legkardinálisabb kérdés.
2022. szept. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
39%
Ahol van csirke, ott idővel lesz patkány, róka, nyérc és menyét is. Az ezek miatti kártételt és a megfelelő védekezési módszert is bele kell számítani a baromfitartás költségeibe.
2022. szept. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!