Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Tiltja bármi,hogy marhát...

Tiltja bármi,hogy marhát tartsak Budapesten a második kerületben?

Figyelt kérdés
Házikedvencként természetesen.

2022. nov. 13. 00:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
A jozan esz.
2022. nov. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
98%
Már van egy otthon, ne tetézd ;)
2022. nov. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
dehogy tiltja, rengeteg marha él ott most is
2022. nov. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%

Majdnem elkezdtem válaszolni, aztán megláttam, hogy

1. házikedvencként. Komolyan????????

2. "természetesen" - hát te nem vagy normális

2022. nov. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Darius- ***** válasza:
93%
Adhatom a szamom ? Marhara érdekel, de komolyan. Még el is tartanal. Szuper. Én nagyon jo hazi kedvenc vagyok a noknek.
2022. nov. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Az anyósomat akarod magadhoz venni? Még fizetek is érte, csak vidd!
2022. nov. 13. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha naponta kétszer elviszed sétalni, semmi akadálya.
2022. nov. 13. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Még kell nézni a helyi önkormányzati rendeletet és a terület besorolását. Elképzelhető, hogy tiltja, mert a marha akkor sem minősül jogilag házi kedvencnek, ha te annak tartanád.
2022. nov. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Igen,pont azért kérdeztem mert valószinű nem minősül semmiképp házikedvencnek,viszont bárhogy néztem sehol se láttam erre vonatkozó rendeletet.

A többieknek pedig nagyon szépen köszönöm a sok szellemes választ. Sose voltam normális,ezt nem is állitottam,a normalitást túlértékelik. Nyilván azért írtam oda,hogy természetesen "házikedvencként" mivel nem akartam abba belebonyolódni,milyen külön engedélyek kellenek alapvetően egy marha tartásához ha hasznosítani akarja valaki. Az idézőjelet elfelejtettem kitenni,de úgy hittem oda lehet képzelni azt.

2022. nov. 13. 09:43
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
#9 Milyen külön engedélyek kellenek szerinted ahhoz, hogy valaki disznót tartson, amit aztán levág, ha a vágást kábítással teszi? Milyen engedély kell Mari néninek a szomszédban, hogy megfejje a tehenét minden reggel? Semmi. Amíg egy szemét szomszéd nem jelenti fel a szag miatt, az égvilágon senkit nem érdekel. Csak éppen egy szarvasmarha nem házikedvenc, nem értem, mi örömöd lelnéd abban, hogy aranyos, egész nap fekszik/legel, nem olcsó a tartása, rengeteg a gané és még hasznod sincs belőle? Poénból csináltatnál istállót, alakíttatnád úgy az elvezetést, hogy legyen hova lapátolni a tehénlepényt, és költenél egy vagyont a takarmányozására? Ha ennyire gazdag vagy, inkább legyen illegálisan tigrised.
2022. nov. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!