Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » A disznó miért piszkit az...

A disznó miért piszkit az alvóhelyére?

Figyelt kérdés

4 sudo van egy olba. Az ol ketto reszbol all. A belsobe van jo vastagon szalma ahol alszanak. De sajnos oda is piszkitanak. A kinti reszen van a viz es az eleseg nemi szalmaval . Eleinte oda is piszkitottak ahogy mi terveztuk majd ez valtozott.. ma mar egyeltalan nem jonnek ki hanem inkabb maguk ala csinalnak.. ha kint vannak a kulso reszen akkor is visszamennek a belsobe sza.ni.


Azt tanacsoltak hogy zarjuk ki oket es csak estere legyenek beengedve.. csak ahogy nyilik az ajto mar mennek befele piszkitani.


Szerintetek mi tevok lehetnenk? Kb 15-20 nm en vannak..


A legnagyobb problemank az egesszel az hogy lassan jonnek a nagyobb hidegek es a pisibe alszanak..


2022. nov. 18. 10:58
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
42%
#22 Te sem láttál még kétmázsás hízót.
2022. nov. 23. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
42%
Már ne haragudj, orrfogó nélkül hogy marad álló helyzetben az elfutni kívánó disznó? Attól, hogy rángatod a farkát, még nem állítod meg. :D
2022. nov. 23. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
0%
De láttam..mashogy is ki lehet hozni de te nem azt szereted
2022. nov. 23. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
42%
Nem a kihozás a lényeg, hanem a helyben tartás. A láb kötése a felesleges, ha elöl-hátul egy-egy markos legény tartja, de nem tudom, hogy tartod állva a disznót, ha elöl nem húzod. Ha meg nem tartod fix helyen állva, megnézem, ki fogja nem állatkínzó módon jó helyre lőni a kábítólövedéket.
2022. nov. 23. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
53%

Ha bent van az ólban, akkor is fejbe lehet nőni, nem kell orrfogó.


Vagy ha az ólban van elkábítva árammal.


Csak ki kell húzni.


13 éves gyerek meg nem fogja megtartani a 2 mázsás hízót.

2022. nov. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
22%
26 ez pedig maga a kínzás. Csak azért van kàbítàs, hogy még csak küzdeni se kelljen. De a stressz ugyanúgy megvan, mint késelés esetén. Szó sincs állatvédelemről
2022. nov. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
58%

#28 Mégis hogy a francba kábítasz szakszerűen egy mozgó célpontot?

#27 Ilyet meg senki nem mondott. Mondom, elöl-hátul egy-egy markos legény. A 13 éves gyerek nyilván nem egyedül fogja sem a farkát, sem az orrát. Szövegértés.

2022. nov. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
61%

Ne nézz hülyének!


Én is jártam 13 éves korom óta, kellett valaki az orrfogóhoz.


Ezt írtad. Ez azt jelenti, hogy te fogtad az orrfogót.

2022. nov. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
34%
#30 Persze, csak nem írtam, hogy 13 évesen egyedül fogtam. A 13 és a 16 éves gyerek együtt pont úgy fogta az orrfogót, mint ahogy 28 évesen egyedül bírom. Persze a disznó méretétől is függött, hogy milyen idősen mennyire bírtam, ha egyedül kellett.
2022. nov. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!