Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Miért nem pöffeszkedik a pulyka?

Miért nem pöffeszkedik a pulyka?

Figyelt kérdés
Tojót és kakas vettem hogy majd legyenek kicsik, de a kakas meg se mozdul. Nem csinál semmit csak van, úgy tudom ilyenkor már párzik. 1 éves körül van.
2023. márc. 13. 08:26
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
A GYK tele van okostonikkal, akik minden allatot ivartalanitani akarnak azon az alapon, hogy ugy jobb nekik. A te kakasod alighanem onkent ivartalanittatta magat, hogy ne szekaljak mar tovabb.
2023. márc. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%
Pfff. Hány éves vagy kérdező? 9?
2023. márc. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%
Biztos fázik
2023. márc. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jó, fogalmatok sincs semmiről... inkább ne is válaszoljananak ilyen okos emberek. 7 hónaposan tojik a pulyka, a kakas addigra már "kész " állapotban van, az enyém semmi.
2023. márc. 13. 09:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy kakas? Kijött a mérge stb?
2023. márc. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kakas, az biztos. Elég nagy és kifejlődött, nemrég vettem és aki eladta azt mondta tavalyi, 8-9 hónapos max 1 éves. Tegnap beszéltem olyannal akinek hasonló korú van, ő azt mondta már tojik neki a tojó. Nálam még nincs tojás.
2023. márc. 13. 09:36
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor viszont vagy fény- vagy fehérjehiány a gond szerintem. Tojó legyen berakva, ha még nincs, az is ösztöznő hatású.
2023. márc. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Fényhiány nincs, szabadba vannak és a tojó is ott van.
2023. márc. 13. 10:09
 9/9 anonim ***** válasza:
Selejt. Előfordul. De már levágni se jó, 1 éves már csak kolbásznak jó maximum.
2023. márc. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!