Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Van négy süldőm, de "besűltek"...

Van négy süldőm, de "besűltek" ,mit lehet velük csinálni?

Figyelt kérdés

A kolbászon kívül 🤣😅

Be vannak oltva féreghajtóval majdnem egy hónapja de most sem látom hogy nőnènek. Aztán lassan fél évesek... Fehérje dúsabb kaját adjak nekik(szója, borsó)? Most búzát, árpát, kukoricát és búza korpát kapnak.



2023. márc. 28. 15:24
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Ha megfelelő mennyiségű és minőségű ételt kapnak akkor lehetnek férgesek.
2023. márc. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igen? Akkor adjak kevesebbet nekik? Meg mást?

Egyébként adtam nekik hebahoba szénát, most meg gazat, aztán mikor észre vettem hogy nem úgy nőnek akkor már nem adtam nekik

2023. márc. 28. 20:40
 3/10 anonim ***** válasza:

A darát szárazon kapják vagy beáztatod vízbe vagy moslékba?

Ha szárazon, akkor csökkentsd le nekik kicsit ameddig nem jönnek helyre ill. most picit kedvezzél nekik és adj nekik híg moslékot, mert a sok dara befogta őket, meg aztán ha van már zöld fű amit tudsz szedni nekik, akkor adj nekik, de ne sokat mert így tavasszal hasmenést kaphatnak a hirtelen zöldtől, de aztán az van benne hogy ha egyszer adsz nekik zöldet már mindig fogják kívánni visítva. :)

2023. márc. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Vízzel adom nekik, reggel hígat, délután sűrűbbet. Zöldet pont azért nem mertem adni hogy ne fossanak, illetve már olyan is volt hogy a moslèkot alig akarták enni, csak a zöldet a kis szemetek.
2023. márc. 29. 06:20
 5/10 anonim ***** válasza:
4: Na igen a zöldre nagyon buknak, ezért szemtelen egy sertés. :D
2023. márc. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Egyébként volt hogy egy hétig csak korpát és búza csírát kaptak. Nem történt pozitív változás
2023. márc. 29. 16:58
 7/10 anonim ***** válasza:
6: Állandóan előttük a dara, vagy reggel és este kapnak falni? :)
2023. márc. 31. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ritkán hagyják ott, csak akkor ha sokat kapnak. Ezért is fura hogy esznek de még sem híznak. De majd most veszek szóját.
2023. márc. 31. 06:59
 9/10 anonim ***** válasza:

Lehet hogy meg kellene ismételni a féregoltást nem?

Mennyire nyivogósak? :) Csendes típusok vagy nyughatatlanok?

2023. ápr. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Csendesek de virgoncak.
2023. ápr. 2. 07:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!