Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Szerintetek normális dolog ha...

Szerintetek normális dolog ha valaki üti a tyúkjait, mert nem fogadnak szót neki? Vélemények érdekelnek

Figyelt kérdés

2012. máj. 15. 04:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy normális!


Az illetőt kellene ütni. A tyúk nem kutya, nem is fog szót fogadni. Ráadásul milyen mentalitás a "majd veréssel elintézem"? Semmilyen állatot nem szabad ütni, verni. Pláne nem fegyelmezésképpen...


Amúgy mit akar tőlük az illető? Mert nekünk (nagyszüleimnek) voltak tyúkjaink, de sosem volt velük gond. Pedig simán kiengedtük őket időnként "legelni", csipegetni is a környékre. Szépen lehetett őket terelni, csak ész kellett hozzá és nyugalom.

Nem tudom, mit lehet elvárni egy tyúktól... Mármint olyasmit, amit gombnyomásra csináljon.

2012. máj. 15. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyébiránt meglepő fordulat. Tyúkeszű ember!

(Az, aki veri a tyúkot.)

2012. máj. 15. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Salx Narval ***** válasza:
100%
Hát, én sem értem mi szükség verésre, mikor egy kézlegyintésre, hangosabb szóra, is szétrebbennek. Annál inkább kezelhetetlen a terelgetésük, minél durvábban bánnak velük. Bolond ember az, aki így akarja őket irányítani, nevelni.
2012. máj. 15. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nem normális..különben is miért fogadna szót a tyúk???minél jobban bánsz velük annál szelídebbek, de szerintem a maximum kapacitásuk, hogy HESS! és píípííí..:D
2012. máj. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azért üti őket mert össze f.-ták a lépcsőjét...
2012. máj. 15. 09:27
 6/8 Salx Narval ***** válasza:
100%
Amíg el nem keríti őket, ez így is fog maradni, ha csak agyon nem veri szerencsétleneket. Most erre mit mondjak, nagyon buta ember az illető, nem sokkal értelmesebb a tyúkjainál.
2012. máj. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Na igen... Már az ősembereknél(vagy a régi idők embereinél) is megfigyelhető volt, hogy elkerítve tartották az állatot. Talán példát kéne venni róluk!

Nem rondítaná össze a ház körüli dolgokat és még csak el sem kószálna!

2012. máj. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

az az ember egy elmeháborodott és én a hejedben feljelenteném!!!!!!!!!!

egyébként a tyúkok sem olyan hülyék mert nekem még a nevükre is hallgattak és nagyon aranyosak voltak :)

2012. jún. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!