Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Mennyiért készítenek ki...

Mennyiért készítenek ki körülbelül 1-2 négyzetméternyi kecskebőrt?

Figyelt kérdés

Prémnek és sima bőrnek ugyanaz az ára? Melyik olcsóbb kb mennyivel? Vagy én is meg tudom csinálni házilag?


Kölyök kecskét vágunk és szeretném megtartani a bőrét.

Köszi.



2012. szept. 9. 19:46
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja igen. Ha esetleg el akarom adni mennyiért vesznek ilyet?
2012. szept. 9. 19:47
 2/7 anonim ***** válasza:
A preparátor/szűcs megmondja. Vagy te is kikészítheted.
2012. szept. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kölyök kecskét vágtok? Hát gratulálok. Én képtelen lennék megölni egy kis gidát. Legalább hagynátok élni azt a szerencsétlent.
2012. szept. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bak lenne. Illetve volt. Én is sajnálom, de nem tarthattuk meg. Ha lenne meg tíz nosteny oké. De csak egy van. Nem mi vagtuk hanem egy hentes. Megnyugtatlak olyan ügyesen és gyorsan végzett vele, h meg se szísszent. Egy percet se szenvedett, de nem ez volt a kérdés.
2012. szept. 12. 05:58
 5/7 anonim ***** válasza:

Persze, tudom, hogy ahol állatot tartanak, ott általában így csinálják a dolgokat. :( Nagyon sajnálom szegény állatokat, megnyugtató, hogy legalább gyors vége volt. Én biztos nem tudnám rászánni magam.


Amúgy mire kell a bőre?

2012. szept. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudom. Sz.tem vagy megtartom vagy eladom, ajándékba adom.
2012. szept. 14. 14:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Én szűccsel készíttettem ki. Szerintem ritka a kecskebőr, ezért drága. Ajándéknak nem tudom elképzelni. Nekem is van annyi itthon, a moly megeszi őket. A birkabőr már annál értékesebb, mert abból lehet bekecset csinálni
2012. szept. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!