Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Vietnámi csüngőhasú kocát...

Vietnámi csüngőhasú kocát fedeztetett már valaki rendes nagytestű kannal? (pl. nagy fehér, lapály, mangalica, stb. )

Figyelt kérdés
Nem volt gond az ellésnél? Több helyen hallottam hogy minden rendben volt, de hallottam egy ellentétes véleményt is (nem tapasztalatot, hanem csak véleményt). Több hirdetés is van az interneten ahol csüngőhasú keverékeket árulnak. Azért akarom, mert nagyobbra nőnek a malacok és több hús is lenne rajtuk, de a koca mégsem eszik olyan sokat mint egy rendes méretű, ezért gazdaságosabb. A mai árak mellett ez nem elhanyagolható.

2012. okt. 26. 10:53
 1/1 anonim válasza:
Én egyszer probáltam és belehalt az anya koca.Felboncoltuk(apám állat orvos)és 4db volt benne halottan.Szóval nem ajánlom nem éri meg.
2013. febr. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!