Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Mitől vakultak meg a csirkék?

Vipy kérdése:

Mitől vakultak meg a csirkék?

Figyelt kérdés
Ez édesanyám kérdése, amire itt a neten nem találunk választ . Amit hallottunk hasonló esetről, az hogy nyáron, a nagy melegtől vakult meg már csirke. De most tél van... ételtől? Kártevőtől? Vágtunk már le belőle, de belső szervi elváltozása nem volt. Ötleteket várok, vagy elérhetőséget valamilyen interaktív oldalra, ahol egy szakember válaszolhatna a kérdésemre. (Ez nem vicc, kérlek korrekt választ adj!) Köszönöm!

2012. dec. 22. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Megvakultak?? :O Az nem lehet hogy valami vitaminhiánytól? Vagy esetleg egymást csipegik, és bele kaptak egymás szemébe? Ilyenről még nem hallottam, pedig nekem is van csirke itthon
2012. dec. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miből gondoljátok, hogy megvakultak? Látszik a mozgásukon vagy hogyan?
2012. dec. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
haziallat.hu ott van "kérdezz az állatorvostól" rovat, de előbb regisztrálni kell
2012. dec. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2012. dec. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket, megkérdezem ott, hátha tudnak valami okosat mondani. :) A tény, amiből tudjuk, hogy megvakultak az az, hogy hályog van a szemükön. A többi persze bántja őket, de csak azért , mert így bizonytalanok lettek, nem úgy mozognak, és védekezni sem tudnak az egészségesekkel szemben. :S
2012. dec. 24. 18:45
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én kakasom úgy megy hogy a fejét mindig oldalra tartja.

A jobb szemében kissebb a pupillája mint a balba.

2018. ápr. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!