Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Sürgős segítségre lenne...

Sürgős segítségre lenne szükségem. Kecskéknél valahogy meg lehetne indítani az ellést?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert el kell utaznom és aki vállalná őket, azt mondta, hogy csak akkor tudja, ha már megellik. Igazából az ideje holnap lenne, de nekem holnap után kell utaznom, ezért jó lenne ha addigra megellene.

2013. márc. 3. 09:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze, állatorvosnak, aztán meg felügyelni kell, mert ha rákényszeríted a teste ilyesmikre, abból lehetnek komplikációk, szóval mégúgy se utazgatsz akkor sehová. Egyébként meg ki a fene kérte a segítséged? A kecske tuti nem, évezredek óta elintézik maguk is.
2013. márc. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tudod egy igazi állattartónál az állatok az elsők.Én biztosan mindent lemondanék, ha tudnám, hogy az egyik elleni fog.Nem tudom csak egy napra mész el vagy többre. Ha többre, akkor tényleg valakinek felügyelni kell őket már az első naptól. Nincs kifogás, nyafogás, hogy az ellés után hajlandó csak velük foglalkozni. Neked most kell elmenned, és amit vállalt, azt csinálja is.
2013. márc. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!