Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Amikor felkeltettem az egyik...

Amikor felkeltettem az egyik hörim, majdnemhogy háttal feküdt és furcsa hangot adott ki amikor hozzá akartam érni, és sárga nagy fogai voltak, olyan ijesztő volt. és féltem hogy valami baja van, ez már kétszer megtörtént. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Van két lány törpehörcsögöm, még fiatalok, kb 2 hete többször durván egymásnak estek, szétválasztottuk őket a terráriumban.

#beteg #támadás #törpehörcsög #ijesztő fogak #vigyem orvoshoz?
2013. máj. 17. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:

A hörcsögök magányos állatok, ivarérett koruk után az erősebb meg fogja ölni a gyengébbet. TILOS őket együtt tartani (nem ártott volna ennek utánanézni...), úgyhogy jól tetted, hogy szétválasztottad őket. Terrárium helyett inkább a ketrecet javaslom, mert sokkal nagyobb mozgásteret biztosít, jobban szellőzik.

Az, hogy sárga nagy fogai vannak, természetes. Ha felkelted, pürcög, mert amíg alszik, nem kell piszkálni (te is utálod, ha hajnalban felvernek).

2013. máj. 18. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Pont ma mentünk el nekik vásárolni, most már van két külön kényelmes ketrecük, meg minden. De az egyik (amelyikről szó volt) még mindig nyugtalan vagy nem is tudom. Álmában remeg, vagyis mocorog vagy valami ilyesmi. Nagyon féltem. Mi lehet vele?
2013. máj. 18. 16:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Kereskedésből van? Mert akkor a beltenyészet miatt gyenge idegzetű lehet. :/
2013. máj. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát apukám ismerősének van kisállatboltja, de benne megbízik. Ráadásul mindkettő höri onnan van, egyszerre hoztuk őket, de a másik nem csinál ilyet...

Lehet, hogy csak az egyik lett gyenge idegzetű?

2013. máj. 18. 17:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ettől nem lesz semmi baja. Ha külön vannak, akkor most már boldogan élnek majd. :)
2013. máj. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor jó. Már tényleg nyugodtabbak. :)
2013. máj. 19. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!