Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » , kezdő kecsketartó vagyok....

Flopi kérdése:

, kezdő kecsketartó vagyok. Anya kecském, kevés tejet ad és nagyon lefogyott, mit tegyek? Legel, széna, lucerna és árpát is adok neki. lehet hogy a kicsi ennyire leszívja?

Figyelt kérdés
2013. máj. 20. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha gidája van, akkor az eszik és azért van kevés neki. adj neki több abrakot és majdcsak felhízlalod.
2013. máj. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
több takarmányt! csak árpát vagy mást is adhatok neki . és mit?
2013. máj. 20. 20:12
 3/5 anonim ***** válasza:
a lucerna széna,legelő a fehérjéket addja de neked hiányzik az energia vagyis a kukorica
2013. máj. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM!
2013. máj. 21. 19:12
 5/5 anonim válasza:
Lehetséges.Ilyenkor nem szokták fejni mikor gidája van.Normális ólba vagy istállóba kel tartani,az jó ha legel mert sok vitamint is szed fel vele,a legelőjét tisztítsad utána szedd fel az ürülékét,széna az nagyon fontos azt jó hogy kap,lucernát csak mértékkel kapjon.Ezeken kívül adhatsz neki még gyümölcsöket,kukorica szárat,meg nyalósó az legyen előtte.Meg szeretet persze.Nem tudom miből mennyit szoktál és hányszor adni neki de ha betartod ezeket akkor lesz változás.Tapasztalatból mondom.
2013. máj. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!